postać
Razem możemy więcej!
#PakietWsparciaCeneo


Narzędzia Analityczne za 1 zł


Narzędzia analityczne zawierają statystyki oparte na rzeczywistych zachowaniach 23 mln użytkowników Ceneo.pl. Dzięki nim poznasz informacje o rynku, obecnych trendach, zmianach w popularności swojej oferty jak i konkurencji. Wskażą też popularne produkty, których brakuje w Twojej ofercie. Dostęp tych i wielu innych informacji otrzymasz za symboliczną złotówkę. Nie zwlekaj, już teraz wybierz Pakiet SREBRNY Narzędzi Analitycznych. (Więcej o Narzędziach Analitycznych).
analityka


Przycisk Zadzwoń już za 1 zł

Przycisk zadzwoń to usługa polegająca na wyświetlaniu przy Twojej ofercie specjalnego oznaczenia w postaci słuchawki. Oznaczenie będzie widoczne w wersji mobilnej Ceneo, dzięki któremu Klient, jednym przyciskiem będzie mógł skontaktować się z Twoją infolinią i złożyć zamówienie. Skorzystaj z dodatkowej możliwości wykupując usługę już za 1 zł! (Więcej o Przycisku Zadzwoń)
Call button


+25% zasięgu do kampanii reklamowych display w gratisie


Reklama display Ceneo to idealne miejsce do promocji Twojej oferty i marki. Masz do dyspozycji ponad 30 formatów reklamowych wyświetlanych na komputerach i urządzeniach mobilnych, a łączna ilość impresji miesięcznie to ponad 150 mln! Tylko teraz do zakupionych kampanii reklamowych display, bezpłatnie zwiększymy ich zasięg o 25% (Więcej o Reklamie display)
wzrost
Usługa Teksty przy ofercie za 1 zł


Jeżeli specjalizujesz się w sprzedaży w kategoriach: Moda, Biuro i firma, Zdrowie czy Erotyka, możesz skorzystać z usługi za 1 zł. Usługa pozwala dodać przy ofercie bezpośredni komunikat z najistotniejszymi informacjami, jakie chcesz przedstawić swoim Klientom, np. szybka i bezpieczna wysyłka, darmowy zwrot, kup u nas i #zostanwdomu. Prezentacja tekstu przy ofercie, obok logotypu Twojego sklepu, to jednocześnie doskonały sposób na budowanie wizerunku marki.
(Więcej o Teksty przy ofercie)
teksty przy ofercie

Pakiet Wsparcia Ceneo będzie obowiązywał do 30.06.
Więcej informacji na temat Pakietu Wsparcia Ceneo udzielą Opiekunowie handlowi lub inni nasi specjaliści, dostępni pod adresem e-mail wsparciesklepu@ceneo.pl.


*Zwrot wartości prowizji w usłudze Kup Teraz zostanie przekazany na saldo bonusowe, do wykorzystania na przejścia do sklepu. Zwrot zostanie wykonany automatycznie raz w miesiącu, po okresie rozliczeniowym do 10-go dnia miesiąca.
W przypadku posiadania aktywnej usługi: Przycisku Zadzwoń, Teksty przy ofercie, Narzędzia Analityczne pakiet Srebrny, od dnia 14.04.2020 cena za usługę zostanie obniżona automatycznie.