postać
Razem możemy więcej!
#PakietWsparciaCeneo


Zwrot prowizji do 60% za sprzedaż w usłudze KUP TERAZ


Zwrot* wyniesie od 20% do 60% w zależności od kategorii. Kup Teraz to usługa umożliwiająca sprzedaż bezpośrednią na Ceneo, w której rozliczasz się tylko za zrealizowane transakcje w najniższym modelu prowizyjnym na rynku. Stawki zaczynają się już od 1,6%, a teraz dodatkowo otrzymasz zwrot prowizji w wysokości nawet do 60%. Kup Teraz to również bezpłatna promocja Twoich ofert w najbardziej widocznym miejscu na karcie produktu (górna część strony), a także bezpłatny dostęp do szybkich płatności (Więcej o Kup Teraz).

karta3
Wysokość zwrotu prowizji w kategoriach:

Kategoria Wysokość zwrotu
Biuro i firma 60%
Biżuteria i zegarki 20%
Budowa i remont 50%
Delikatesy 30%
Dla dziecka 50%
Dom i wnętrze 30%
Erotyka 20%
Filmy 30%
Fotografia 30%
Gry 60%
Hobby i zwierzęta 60%
Komputery 30%
Księgarnia 30%
Moda 30%
Motoryzacja 30%
Muzyka 30%
Ogród 30%
Sport i rekreacja 40%
Sprzęt AGD 30%
Sprzęt RTV 30%
Telefony i akcesoria 30%
Uroda 60%
Zdrowie 60%


Narzędzia Analityczne za 1 zł


Narzędzia analityczne zawierają statystyki oparte na rzeczywistych zachowaniach 23 mln użytkowników Ceneo.pl. Dzięki nim poznasz informacje o rynku, obecnych trendach, zmianach w popularności swojej oferty jak i konkurencji. Wskażą też popularne produkty, których brakuje w Twojej ofercie. Dostęp tych i wielu innych informacji otrzymasz za symboliczną złotówkę. Nie zwlekaj, już teraz wybierz Pakiet SREBRNY Narzędzi Analitycznych. (Więcej o Narzędziach Analitycznych).
analityka


Przycisk Zadzwoń już za 1 zł

Przycisk zadzwoń to usługa polegająca na wyświetlaniu przy Twojej ofercie specjalnego oznaczenia w postaci słuchawki. Oznaczenie będzie widoczne w wersji mobilnej Ceneo, dzięki któremu Klient, jednym przyciskiem będzie mógł skontaktować się z Twoją infolinią i złożyć zamówienie. Skorzystaj z dodatkowej możliwości wykupując usługę już za 1 zł! (Więcej o Przycisku Zadzwoń)
Call button


+25% zasięgu do kampanii reklamowych display w gratisie


Reklama display Ceneo to idealne miejsce do promocji Twojej oferty i marki. Masz do dyspozycji ponad 30 formatów reklamowych wyświetlanych na komputerach i urządzeniach mobilnych, a łączna ilość impresji miesięcznie to ponad 150 mln! Tylko teraz do zakupionych kampanii reklamowych display, bezpłatnie zwiększymy ich zasięg o 25% (Więcej o Reklamie display)
wzrost
Usługa Teksty przy ofercie za 1 zł


Jeżeli specjalizujesz się w sprzedaży w kategoriach: Moda, Biuro i firma, Zdrowie czy Erotyka, możesz skorzystać z usługi za 1 zł. Usługa pozwala dodać przy ofercie bezpośredni komunikat z najistotniejszymi informacjami, jakie chcesz przedstawić swoim Klientom, np. szybka i bezpieczna wysyłka, darmowy zwrot, kup u nas i #zostanwdomu. Prezentacja tekstu przy ofercie, obok logotypu Twojego sklepu, to jednocześnie doskonały sposób na budowanie wizerunku marki.
(Więcej o Teksty przy ofercie)
teksty przy ofercie

Pakiet Wsparcia Ceneo ma charakter tymczasowy. O jego zakończeniu powiadomimy w wiadomości elektronicznej wysłanej nie później niż na 7 dni przed końcem obowiązywania zniżek.
Więcej informacji na temat Pakietu Wsparcia Ceneo udzielą Opiekunowie handlowi lub inni nasi specjaliści, dostępni pod adresem e-mail wsparciesklepu@ceneo.pl.


*Zwrot wartości prowizji w usłudze Kup Teraz zostanie przekazany na saldo bonusowe, do wykorzystania na przejścia do sklepu. Zwrot zostanie wykonany automatycznie raz w miesiącu, po okresie rozliczeniowym do 10-go dnia miesiąca.
W przypadku posiadania aktywnej usługi: Przycisku Zadzwoń, Teksty przy ofercie, Narzędzia Analityczne pakiet Srebrny, od dnia 14.04.2020 cena za usługę zostanie obniżona automatycznie.