Content Premium

Najwyższa jakość przedstawienia produktu

Profesjonalne wsparcie sprzedaży

Karta Produktu to Twój wirtualny przedstawiciel handlowy. Jej nienaganna prezencja i rzetelność znacząco wpływają na decyzje zakupowe użytkownika. Aby zwiększyć Twoją sprzedaż, zadbamy o czytelny i atrakcyjny sposób przedstawienia wszystkich informacji o produkcie i nie tylko! Decydując się na usługę Content Premium, zyskasz przewagę nad konkurencją dzięki skrupulatnie uzupełnionej specyfikacji produktu, rozbudowanej galerii i dodatkowym multimediom. Ponadto poinformujemy Twoich potencjalnych klientów o akcjach promocyjnych i zniżkach, które oferujesz.

Opis-Premium-Ceneo

Atrakcyjna karta produktu

Wyróżnij się rzetelnym i ciekawym opisem produktu z multimediami.

Opis-Premium-Ceneo

Kompletna specyfikacja

Przegoń konkurencję wyświetlając się na filtrowanych listach wyszukiwań.

Opis-Premium-Ceneo

Rozbudowana galeria

Przyciągnij klientów wieloma dobrymi zdjęciami produktu.

Profesjonalny opis i specyfikacja produktowa

Zadbamy o to, żeby opisy Twoich produktów wyglądały profesjonalnie i zachęcająco.

Klienci często wyszukują produktów w oparciu o filtry wyszukiwania. Jeśli specyfikacja produktu nie zostanie poprawnie wypełniona, nie zostanie on wyświetlony w przefiltrowanych wynikach wyszukiwania. Decydując się na Content Premium, zyskasz gwarancję skrupulatnego uzupełnienia specyfikacji produktu oraz możliwość wyświetlania się na filtrowanych listach wyszukiwania. Stanowi to ogromną przewagę nad ofertami, w których specyfikacja produktu jest wypełniona pobieżnie, lub nie jest uzupełniona wcale.

Rozbudowana galeria i multimedia

Odpowiednio dobrane zdjęcia są jednym z głównych czynników, wpływających na skuteczną sprzedaż w internecie. Zadbamy o to, by na karcie Twojego produktu ich nie zabrakło! Przedstaw swoje produkty z najlepszej strony, dzięki rozbudowanej galerii zdjęć.

Aby dodatkowo wzmocnić atrakcyjność Twojego produktu, dodamy do opisu filmy z serwisu YouTube. Tak przygotowany opis zauważalnie wpłynie na sprzedaż, ponieważ użytkownicy zazwyczaj decydują się na ten produkt, o którym udało im się dowiedzieć więcej i przyjrzeć mu się z każdej strony.

Akcje promocyjne

Poza uatrakcyjnieniem Twojego opisu produktu zadbamy też o to, żeby klienci dowiedzieli się o akcjach promocyjnych i konkursach, które organizujesz. Jeśli urządzasz wyprzedaż, konkurs lub inną akcję promocyjną dodamy odpowiednią sekcję w karcie produktu.
Aby uruchomić Content Premium, skontaktuj się ze swoim opiekunem Ceneo, lub napisz do nas na adres reklama@ceneo.pl.

korzyści w usłudze


Content Premium


profesjonalny i atrakcyjny opis produktu

większa widoczność dzięki pełnej specyfikacji produktu

rozbudowana galeria zdjęć

możliwość dodania klipu wideo

możliwość dodania akcji promocyjnych

jednorazowa opłata, korzyść na zawsze

 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Tak, mamy możliwość umieszczenia filmów z YouTube.
Należy zacząć od wzoru opisu, który jest jasny i przejrzysty dla obu stron. Materiały można dostarczyć w formie paczki html stworzonej według specyfikacji Ceneo lub osobnych grafik i tekstu, które osoba wdrażająca opis może w łatwy sposób skopiować.
Nie, osoba wdrażająca content premium nie redaguje tekstów, ponieważ nie posiadamy wiedzy na temat produktów danego producenta. Drobne błędy czy „literówki” są oczywiście poprawiane.
Przede wszystkim usługa Content Premium daje przewagę nad konkurencją. Uzupełniona specyfikacja produktu dostarcza pełnej informacji użytkownikowi. Rozbudowana galeria oraz opis premium przykuwa uwagę i pozwala poznać produkt lepiej.
Czy ten artykuł był pomocny?