Szybkie Płatności

Bezpłatne Szybkie Płatności
w Kup Teraz

Zapewnij komfort płatności dla swoich klientów - aktywuj Szybkie Płatności w Kup Teraz. Szybkie Płatności to system przelewów elektronicznych i najchętniej wybierana metoda płatności na rynku. Zawsze właściwe konto, zawsze właściwa kwota. System ten ułatwia i przyspiesza proces płatności - przelew realizowany jest od razu, także w soboty, niedziele i święta. W Ceneo za darmo aktywujesz i korzystasz w Kup Teraz. Pozwól klientom płacić tak jak lubią.

płatności telefonem

Wyższa konwersja i pewna wypłata

Zero zloty

0 zł za aktywacje i korzystanie

blik

Transakcje BLIKiem i telefonem

Korzystanie z Szybkich Płatności jest preferowaną formą płatności wśród kupujących. W Ceneo bezpłatnie aktywujesz i za darmo korzystasz przez cały czas współpracy. Usługa pozwala na transakcje za pomocą Apple Pay i Android Pay, bez dodatkowych formalności z Twojej strony. Szybkie Płatności w Ceneo umożliwiają Twoim klientom płatności BLIKiem, kartą płatniczą i przelewem. Dodatkowo aktywując Szybkie Płatności w Kup Teraz, automatycznie bierzesz udział w darmowych akcjach promocyjnych na stronie głównej serwisu, których koszt całkowicie pokrywa Ceneo.

Jak włączyć szybkie płatności?

Szybkie płatności w Kup Teraz to wygoda i pewna wypłata. Aktywacja w Ceneo jest prosta i zajmie Ci tylko kilka minut. Wystarczy 5 prostych kroków, aby włączyć usługę. Sprawdź instrukcję.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Możliwość Szybkiej Płatności PayU za złożone zakupy będzie możliwa natychmiast złożeniu wniosku. Pojawi się również komunikat o treści: MOŻLIWOŚĆ WYPŁAT JET ZABLOKOWANA. Oznacza to, że wniosek oczekuje na wykonanie przez Państwa przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1zł na rachunek wskazany przez PayU we wniosku, aby potwierdzić dane rachunku, który chcecie zarejestrować do Szybkich Płatności i wypłat środków od kupujących. Po zakończonej weryfikacji ta kwota jest zwracana na Wasz rachunek.
Nie, środki od kupujących będą trafiały na konto sprzedawcy w Panelu Ceneo i stamtąd można będzie je wypłacić na rachunek bankowy firmy.
Wnioski są weryfikowane w ciągu kilku dni a po ukończonej weryfikacji otrzymacie Państwo maila z informacją o zakończonym procesie.
Do realizacji trafiają zamówienia, które zostały opłacone. Brak widoczności takiego zamówienia oznacza, że płatność nie została zrealizowana przez kupującego.
Czy ten artykuł był pomocny?