Szybkie Płatności

Bezpłatne Szybkie Płatności
w Kup Teraz

Zapewnij komfort płatności dla swoich klientów - aktywuj Szybkie Płatności w Kup Teraz. Szybkie Płatności to system przelewów elektronicznych i najchętniej wybierana metoda płatności na rynku. Zawsze właściwe konto, zawsze właściwa kwota. System ten ułatwia i przyspiesza proces płatności - przelew realizowany jest od razu, także w soboty, niedziele i święta. W Ceneo za darmo aktywujesz i korzystasz w Kup Teraz. Pozwól klientom płacić tak jak lubią.

płatności telefonem

Wyższa konwersja i pewna wypłata

Zero zloty

0 zł za aktywacje i korzystanie

blik

Transakcje BLIKiem i telefonem

Korzystanie z Szybkich Płatności jest preferowaną formą płatności wśród kupujących. W Ceneo bezpłatnie aktywujesz i za darmo korzystasz przez cały czas współpracy. Usługa pozwala na transakcje za pomocą Apple Pay i Android Pay, bez dodatkowych formalności z Twojej strony. Szybkie Płatności w Ceneo umożliwiają Twoim klientom płatności BLIKiem, kartą płatniczą i przelewem. Dodatkowo aktywując Szybkie Płatności w Kup Teraz, automatycznie bierzesz udział w darmowych akcjach promocyjnych na stronie głównej serwisu, których koszt całkowicie pokrywa Ceneo.

Jak włączyć szybkie płatności?

Szybkie płatności w Kup Teraz to wygoda i pewna wypłata. Aktywacja w Ceneo jest prosta i zajmie Ci tylko kilka minut. Wystarczy 5 prostych kroków, aby włączyć usługę. Sprawdź instrukcję.

Czy ten artykuł był pomocny?