RAPORTY I ANALITYKA
W PRZYSTĘPNEJ FORMIE 

To jedyne dostępne źródło informacji o konkurencji i ofertach na Ceneo.


Korzystaj z wiedzy Ceneo

Narzędzia analityczne zawierają statystyki oparte na rzeczywistych zachowaniach 23 mln miesięcznie użytkowników Ceneo.pl, m.ceneo.pl oraz aplikacji Ceneo. W narzędziach analitycznych poznasz informacje o rynku, obecnych trendach i swoich konkurentach.

 

W prosty sposób sprawdzisz:
Obowiązkowo monitoruj


KONDYCJĘ OFERTY


Monitoruj liczbę przejść do swojego sklepu. Sprawdzaj, które z Twoich produktów cieszą się największym zainteresowaniem jaką pozycję zajmują i jak ją poprawić. 


WYNIKI KONKURENCJI


Porównuj i reaguj na politykę cenową konkurencji. Utrzymuj swoją cenę na poziomie zbliżonym do najtańszej oferty. Dowiesz się także jakich produktów spoza Twojej oferty szukają użytkownicy.


Reaguj na zmiany

Opierając się na danych z Ceneo, możesz błyskawicznie reagować na zmiany zainteresowania produktami, elastycznie rywalizować z konkurencją, planować działania promocyjne w oparciu o prognozowane trendy zainteresowania czy dynamicznie monitorować kondycję swojej oferty w Ceneo.


Wykorzystaj API do analizy cen konkurencji

Masz możliwość wykorzystywać dane z Ceneo. Możesz pobierać odpłatnie dane dotyczące aktualnej pozycji, cena i dostępności Twoich ofert i ofert konkurencji.

PAKIETY NARZĘDZI ANALITYCZNYCH

Masz do wyboru trzy pakiety dostępu do narzędzi analitycznych w zależności od Twoich potrzeb.

Pakiet Brązowy

BEZPŁATNY

Darmowy Pakiet Brązowy jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz tylko podstawowych informacji o Twojej ofercie na Ceneo.

0,00 zł

Pakiet Srebrny

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

Do 20x więcej danych niż w pakiecie Brązowym, a dodatkowo widoczne nazwy sklepów, z którymi porównujesz swoją ofertę.

49,00 zł

Pakiet Złoty

PREMIUM

Aktywuj Złoty Pakiet jeśli chcesz poznać do 100x więcej wyników niż pakiecie Brązowym. Możesz porównywac oferty z konkurencją.

Cena indywidualna


Dbamy o rozwój Twojego biznesu


Optyk
"Pierwsze i najszybsze źródło cen konkurencji. Pozytywne, jak i negatywne opinie klientów pomagające rozwijać i ulepszać firmę, obsługę klienta oraz działanie strony internetowej."
Sklep motoryzacyjny
"Dzięki współpracy z Ceneo.pl stale zwiększamy sprzedaż naszego sklepu oraz budujemy pozytywny wizerunek firmy oparty na zaufanych opiniach."