Narzędzia analityczne

Pewne dane od Ceneo!

Dane dostępne w Narzędziach Analitycznych to jedyne wiarygodne źródło danych z Ceneo. Sprzedawaj więcej i optymalizuj koszty, monitoruj kondycję ofert, poznaj mocne i słabe strony Twojego asortymentu oraz porównuj skuteczności promocji do bezpośrednich konkurentów. Intuicyjna nawigacja z łatwością pozwala ci kontrolować ruch i koszty, wyszukiwać, filtrować oraz sprawdzać dowolne produkty. Narzędzia Analityczne Ceneo to efektywny system zarządzania biznesem online.

wiarygodne dane

Wiarygodne dane

skuteczna rywalizacja

Skuteczna rywalizacja

wzrost sprzedazy

Wzrost sprzedaży

Cenne informacje dla każdej firmy! Narzędzia Analityczne Ceneo pozwalają Ci na sprawną ocenę efektywności prowadzonych działań promocyjnych oraz kontrolę ponoszonych zysków i kosztów. Dowiedź się jakie produkty są najbardziej poszukiwane, które najlepiej sprzedają się w Kup Teraz i wiele więcej. Wybierz pakiet dostosowany do siebie i sprzedawaj więcej.

Pakiet brązowy


0 zł/mc


ograniczona ilość danych

ukryte nazwy konkurentów

analiza tylko kategorii z Twoimi ofertami

dane do 7 dni wstecz

brak eksportu danych do pliku

brak danych na bieżący dzień

Pakiet srebrny


49 zł/mc


do 50 wyników w raporcie

widoczne nazwy konkurentów

dostępne porównanie z 3 innymi sklepami

dane do 3 miesięcy wstecz

brak eksportu danych do pliku

dane także na bieżący dzień

Pakiet złoty


999 zł/mc


do 200 wyników w raporcie

widoczne nazwy konkurentów

dostępne porównanie z 6 innymi sklepami

dane do 15 miesięcy wstecz

eksport danych do pliku

dane także na bieżący dzień

monitoring

Monitorowanie kondycji oferty

Dzięki Narzędziom Analitycznym dokładnie zweryfikujesz, które oferty wygenerowały konkretną liczbę przejść do sklepu. Monitorowanie kondycji oferty pozwala Ci na sprawdzenie w czasie rzeczywistym, które z Twoich produktów cieszą się największym zainteresowaniem. Dodatkowo Ceneo daje Ci możliwości bieżącej kontroli wydatków związanych z kosztami przejść oraz wyświetleń.

porownywanie ofert

Porównywanie ofert

Porównywanie oferty z ofertą konkurencji zapewni Ci poprawę wyników oraz rozpoznanie i ulepszenie nieefektywnych procesów sprzedażowych. Narzędzia pozwolą Ci na sprawdzenie, jak Twoje oferty wyglądają na tle konkurencji. Zweryfikujesz różnice w ofertach, źródłach ruchu, pozycjach zajmowanych przez sklepy oraz w kampaniach prowadzonych na Ceneo.

Kup Teraz

Kup Teraz

Usługa Kup Teraz umożliwia sprzedaż produktów bezpośrednio na Ceneo. Narzędzia Analityczne pozwolą Ci na bieżąco kontrolować sprzedaż. Statystyka transakcji – ich liczba, koszt i rozłożenie w czasie przedstawione jest w czytelnej i intuicyjnej formie, dzięki czemu z łatwością możesz monitorować swoje wyniki i wydatki.

Topowe produkty

Topowe produkty

Narzędzia Analityczne umożliwią Ci sprawdzenie topowych kategorii oraz produktów. Dzięki nim poznasz mocne i słabe strony Twojego asortymentu oraz produkty spoza oferty, których poszukują klienci. Narzędzia Ceneo pozwolą Ci na pełną analizę wpływu konkretnej oferty zarówna na ruch w sklepie, jaki i przejścia, generowane koszty oraz trendy występujące w danym obszarze.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Informacje zawarte w Narzędziach pozwolą Ci na szybkie i wygodne monitorowanie swojej oferty, ale też i oferty konkurentów. Dowiesz się, w jakich obszarach odstajesz od konkurentów, a które są Twoimi mocnymi stronami. Sprawdzisz jakie produkty są najbardziej poszukiwane, które najlepiej sprzedają się w Kup Teraz i wiele więcej.
Korzystasz kiedy chcesz i przez okres, który Ci najbardziej odpowiada. Narzędzia aktywują się na każdy kolejny miesiąc, więc możesz zarówno rozpocząć jak i zakończyć korzystanie w dowolnym momencie. Narzędzia aktywowane w danym miesiącu będą aktywne do końca miesiąca kalendarzowego.
Narzędzia Analityczne Ceneo to zawsze sprawdzone dane. Masz gwarancję ich poprawności i najwyższą wiarygodność.
Nie, korzystanie z Narzędzi nie wymaga dodatkowych umów. Po prostu zaakceptuj regulamin i aktywuj najlepszy dla Ciebie pakiet.
Tak, możesz zmienić pakiet w dowolnym momencie. Przejście na wyższy nastąpi natychmiast, a obniżenie pakietu nastąpi z początkiem następnego miesiąca kalendarzowego.
Czy ten artykuł był pomocny?