RAPORTY

I ANALITYKA

PEWNE DANE OD CENEO

Wykres

Kluczem do sukcesu w świecie e-commerce jest umiejętność dynamicznego reagowania na zmiany i podejmowania słusznych decyzji. Narzędzia Analityczne Ceneo to najefektywniejszy system zarządzania w e-commerce. Dzięki nim możesz monitorować kondycję ofert, poznać mocne i słabe stron oferowanego asortymentu oraz porównać skuteczności promocji do bezpośrednich konkurentów. Sprzedawaj więcej i optymalizuj koszty dzięki aktualnym danym dostarczanym bezpośrednio przez nas. Wszystko to w formie czytelnych wykresów i zestawień, które pozwalają Ci na błyskawiczne reakcje, sprawne zarządzanie oraz skuteczne działania promocyjne.

Korzyści analityki od Ceneo

ceneo-kup-teraz

Wiarygodne dane

Narzędzia Analityczne Ceneo są jedynym wiarygodnym źródłem danych bezpośrednio z Ceneo. Przekazywane są w przejrzystej i wygodnej formie. Zależnie od Twoich potrzeb możesz z łatwością wyszukiwać, filtrować, sprawdzać dowolne produkty. Narzędzia posiadają interaktywne wzajemnie siebie filtrujące widgety co pozwala Ci na dokładniejsze wyszukanie interesujących Cię informacji.

ceneo-koszyk

Skuteczna rywalizacja

Dane analityczne Ceneo to rzetelne i aktualne źródło informacji co pozwala Ci na bieżąco kontrolować ceny i dostępności Twoich ofert i ofert konkurencji. Dzięki temu będziesz miał możliwość poznania potrzeb klientów oraz uzupełnienia swojego asortymentu o produkty poszukiwane przez użytkowników i ustalenia najkorzystniejszych cen.

CENEO-kup-teraz

Wzrost sprzedaży

Efektywne zarządzanie asortymentem i zwiększenie sprzedaży jest możliwe przy użyciu rzetelnych informacji dostarczanych przez Narzędzie Analityczne Ceneo. Dowiedź się czy twoja oferta trafia do oczekiwanych klientów, które obszary twojej działalności mają największy potencjał do wzrostu oraz w jakich obszarach osiągasz sukces, a które możesz usprawnić. Świadomość możliwości twojej działalności pozwoli Ci na trafienie na szczyt!

alttekst

Oszczędności

Świadome działania, które są możliwe dzięki pewnym i sprawdzonym danym dostarczanym przez Ceneo, pozwalają Ci na optymalizację kosztów związanych ze sprzedażą i prowadzeniem działalności. Z narzędziami analitycznymi jesteś w stanie zmaksymalizować skuteczność strategii rozwoju firmy oraz zminimalizować poniesione koszty.

 :

Pakiet brązowy


0 zł/mc


ograniczona ilość danych

niewidoczne nazwy konkurentów

analiza tylko kategorii z Twoimi ofertami

zakres danych do 7 dni wstecz

Pakiet srebrny


49 zł/mc


Najczęściej wybierany

do 50 wyników w każdym raporcie

widoczne nazwy konkurentów

wybór sklepów do porównania

jednoczesne porównanie z 3 innymi sklepami

zakres danych do 3 miesięcy wstecz

Pakiet złoty


999 zł/mc


do 200 wyników w każdym raporcie

widoczne nazwy konkurentów

wybór sklepów do porównania

jednoczesne porównanie z 6 innymi sklepami

zakres danych do 15 miesięcy wstecz

eksport danych do pliku

Co znajdziesz w Narzędziach Analitycznych?

Monitorowanie kondycji oferty

Monitorowanie liczby przejść do sklepu pozwala Ci na sprawdzenie w czasie rzeczywistym, które Twoje produkty cieszą się największym zainteresowaniem oraz polepszenie osiąganych wyników. Dzięki narzędziom analitycznym jesteś w stanie dokładnie określić liczbę przejść do sklepu, jakie generowane są przez konkretne oferty. Dodatkowo Ceneo daje Ci możliwość bieżącej kontroli wydatków związanych z kosztami przejść i wyświetleń oraz ich wpływu na ruch.

Porównywanie ofert

Porównywanie ofert z dowolnie wybraną konkurencją umożliwia Ci poprawę wyników sprzedażowych oraz identyfikacje nieefektywnych procesów i ulepszenie ich. Dzięki narzędziom analitycznym Ceneo możesz sprawdzić, jak wypadasz w porównaniu z dowolnie wybranym sklepem w różnych obszarach. Porównywanie sklepów pozwala Ci na sprawdzenie różnic w ofertach, źródłach ruchu, pozycji sklepów oraz kampaniach prowadzonych na serwisie Ceneo.

Kup Teraz

Usługa „Kup Teraz” daje Ci możliwość bezpośredniej sprzedaży na Ceneo, którą możesz na bieżąco kontrolować za pomocą narzędzi analitycznych. Statystyki transakcji – ich liczba, koszt i rozłożenie w czasie jest przedstawione w czytelnej i intuicyjnej formie, dzięki czemu z łatwością możesz obserwować swoje wyniki. Zobacz jakie produkty najchętniej są kupowane w usłudze Kup Teraz już dzisiaj!

Topowe produkty

Narzędzia analityczne umożliwiają Ci sprawdzenie topowych kategorii oraz produktów. Interaktywnie wzajemnie filtrujące się widgety pozwalają Ci na pełną analizę wpływu konkretnego obszaru bądź oferty na ruch w sklepie, przejścia, generowane koszty oraz trendy występujące w danym obszarze. Dowiedź się, jakie są mocne i słabe strony twojego asortymentu oraz poznaj topowe produkty spoza oferty dzięki nowym narzędziom.

... i wiele więcej

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:
Informacje zawarte w Narzędziach pozwolą Ci na szybkie i wygodne monitorowanie swojej oferty, ale też i oferty konkurentów. Dowiesz się, w jakich obszarach odstajesz od konkurentów, a które są Twoimi mocnymi stronami. Sprawdzisz jakie produkty są najbardziej poszukiwane, które najlepiej sprzedają się w Kup Teraz i wiele więcej.
Korzystasz kiedy chcesz i przez okres, który Ci najbardziej odpowiada. Narzędzia aktywują się na każdy kolejny miesiąc, więc możesz zarówno rozpocząć jak i zakończyć korzystanie w dowolnym momencie. Narzędzia aktywowane w danym miesiącu będą aktywne do końca miesiąca kalendarzowego.
Narzędzia Analityczne Ceneo to zawsze sprawdzone dane. Masz gwarancję ich poprawności i najwyższą wiarygodność.
Nie, korzystanie z Narzędzi nie wymaga dodatkowych umów. Po prostu zaakceptuj regulamin i aktywuj najlepszy dla Ciebie pakiet.
Tak, możesz zmienić pakiet w dowolnym momencie. Przejście na wyższy nastąpi natychmiast, a obniżenie pakietu nastąpi z początkiem następnego miesiąca kalendarzowego.