Raporty i Analityka

Pewne dane od Ceneo!

Sprzedawaj więcej i optymalizuj koszty dzięki aktualnym danym dostarczanym bezpośrednio przez Ceneo. Narzędzia Analityczne to efektywny system zarządzania biznesem online, dzięki któremu możesz monitorować kondycję ofert, poznać mocne i słabe stron oferowanego asortymentu oraz porównać skuteczności promocji do bezpośrednich konkurentów.

Wiarygodne-dane

Wiarygodne
dane

Dane dostępne w Narzędziach Analitycznych to jedyne wiarygodne źródło danych z Ceneo. Z łatwością możesz wyszukiwać, filtrować i sprawdzać dowolne produkty.

Skuteczna-rywalizacja

Skuteczna
rywalizacja

Kontroluj na bieżąco ceny i dostępności Twoich ofert oraz ofert konkurencji. Dowiedź się, czego szukają Twoi klienci i uzupełnij swój asortyment o brakujące produkty.

Wzrost-sprzedazy

Wzrost
sprzedaży

Narzędzia Analityczne Ceneo pozwalają na poznanie mocnych i słabszych obszarów działalności oraz efektywne zarządzanie asortymentem i zwiększenie sprzedaży.

Pakiet brązowy


0 zł/mc


ograniczona ilość danych

niewidoczne nazwy konkurentów

analiza tylko kategorii z Twoimi ofertami

zakres danych do 7 dni wstecz

brak eksportu danych do pliku

Pakiet srebrny


49 zł/mc


NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY!

do 50 wyników w raporcie

widoczne nazwy konkurentów

porównanie z 3 innymi sklepami

zakres danych do 3 miesięcy wstecz

brak eksportu danych do pliku

Pakiet złoty


999 zł/mc


do 200 wyników w raporcie

widoczne nazwy konkurentów

porównanie z 6 innymi sklepami

zakres danych do 15 miesięcy wstecz

eksport danych do pliku

Możliwości Narzędzi Analitycznych

Monitorowanie

Monitorowanie kondycji oferty

Dzięki Narzędziom Analitycznym dokładnie zweryfikujesz, które oferty wygenerowały konkretną liczbę przejść do sklepu. Monitorowanie kondycji oferty pozwala Ci na sprawdzenie w czasie rzeczywistym, które z Twoich produktów cieszą się największym zainteresowaniem. Dodatkowo, Ceneo daje Ci możliwości bieżącej kontroli wydatków związanych z kosztami przejść oraz wyświetleń.

Porownanie

Porównywanie ofert

Porównanie swojej oferty z ofertą konkurencji zapewni Ci poprawę wyników oraz rozpoznanie i ulepszenie nieefektywnych procesów sprzedażowych. Dzięki Narzędziom Analitycznym Ceneo sprawdzisz, jak Twoje oferty wyglądają na tle konkurencji. Zweryfikujesz różnice w ofertach, źródłach ruchu, pozycjach zajmowanych przez sklepy oraz w kampaniach prowadzonych na Ceneo.

Kup-teraz

Kup Teraz

Usługa KUP TERAZ umożliwia sprzedaż produktów bezpośrednio na Ceneo. Narzędzia Analityczne pozwolą Ci na bieżąco kontrolować sprzedaż. Statystyka transakcji – ich liczba, koszt i rozłożenie w czasie przedstawione jest w czytelnej i intuicyjnej formie, dzięki czemu z łatwością możesz monitorować swoje wyniki i wydatki.

Topowe

Topowe produkty

Narzędzia Analityczne umożliwią Ci sprawdzenie topowych kategorii oraz produktów. Dzięki nim poznasz mocne i słabe strony Twojego asortymentu oraz produkty spoza oferty. Narzędzia Ceneo pozwolą Ci na pełną analizę wpływu konkretnej oferty zarówna na ruch w sklepie, jaki i przejścia, generowane koszty oraz trendy występujące w danym obszarze.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Informacje zawarte w Narzędziach pozwolą Ci na szybkie i wygodne monitorowanie swojej oferty, ale też i oferty konkurentów. Dowiesz się, w jakich obszarach odstajesz od konkurentów, a które są Twoimi mocnymi stronami. Sprawdzisz jakie produkty są najbardziej poszukiwane, które najlepiej sprzedają się w Kup Teraz i wiele więcej.
Korzystasz kiedy chcesz i przez okres, który Ci najbardziej odpowiada. Narzędzia aktywują się na każdy kolejny miesiąc, więc możesz zarówno rozpocząć jak i zakończyć korzystanie w dowolnym momencie. Narzędzia aktywowane w danym miesiącu będą aktywne do końca miesiąca kalendarzowego.
Narzędzia Analityczne Ceneo to zawsze sprawdzone dane. Masz gwarancję ich poprawności i najwyższą wiarygodność.
Nie, korzystanie z Narzędzi nie wymaga dodatkowych umów. Po prostu zaakceptuj regulamin i aktywuj najlepszy dla Ciebie pakiet.
Tak, możesz zmienić pakiet w dowolnym momencie. Przejście na wyższy nastąpi natychmiast, a obniżenie pakietu nastąpi z początkiem następnego miesiąca kalendarzowego.
Czy ten artykuł był pomocny?