Promowanie na stronie kategorii

Sprzedawaj więcej dzięki najlepszej widoczności!

Promuj swoje produkty na samej górze strony kategorii i docieraj ze swoją ofertą do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów. Ty decydujesz, jakie produkty będą wyświetlane na wybranych przez Ciebie kategoriach oraz ile chcesz za to zapłacić. Twoje produkty będą wyświetlane ponad wszystkimi innymi ofertami z danej kategorii!

Wyroznij sie

Natychmiastowe efekty kampanii

Elastyczna

Wygodny model rozliczeń

Łatwość zarządzania

Dopasowana do Twoich potrzeb

Twoje produkty ponad ofertami innych sprzedawców? Wyprzedź konkurencję dzięki promowaniu na stronie kategorii. Wświetlaj swoje produkty w dedykowanym segmencie na samej górze strony kategorii i przyciągaj uwagę tysięcy potencjalnych klientów. Wybierz produkty, które chcesz promowoać oraz kategorie, w jakich ma być wyświetlona Twoja oferta. Wyróżnione produkty będą widoczne w najbardziej atraktcyjnym miejscu na stronie, w wybranych kategoriach oraz we wszystkich kategoriach niższego rzędu.

Ile to kosztuje?


od 15 zł/1000 wyświetleń


Płacisz za reklamę na podstawie liczby wyświetleń (CPM). Ustalasz budżet i czas trwania kampanii, a zapłacisz najniższą możliwą cenę, która uzależniona jest od aktualnej konkurencji, ale nie więcej niż planowałeś.

promowanie na stronie kategorii

Dodaj 3 wyróżniki Twojej oferty, aby przyciągnąć uwagę kupujących i sprzedawać jeszcze więcej. Poinformuj użytkowników o darmowej wysyłce, usłudze wniesienia towaru, dodatkowej gwarancji lub inną dowolną korzyść. 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Uzyskaj odpowedź od ekspertów Ceneo, napisz wiadomość na adres: wsparciesklepu@ceneo.pl

Czy ten artykuł był pomocny?