pozycjoner

Gwarancja najwyższej pozycji

Pozycjoner i Wiersz Produktowy to usługi, dzięki którym Twoje produkty wyświetlają się na najwyższej możliwej pozycji, bez względu na działania konkurencji. Pozycjoner to reklama w formacie natywnym, czyli do złudzenia przypominającym zwykłą ofertę na liście produktowej. Stąd też jego niesłychana skuteczność w kampaniach, których celem jest wsparcie sprzedaży konkretnego modelu i jego wariantów. Wiersz Produktowy to wyświetlany jeszcze wyżej baner z 4 kaflami produktowymi, przy których dodatkowo prezentujemy Twój logotyp. Obu tych usług nie dotyczą mechanizmy licytacji pozycji oraz współczynnik popularności, dlatego często są wybierane jako jedna z najlepszych metod wprowadzenia na rynek nowego produktu.

Kiedy jest niezbędny?

ceneo-kup-teraz

Premiera

Aby produkt znalazł się na wysokich pozycjach potrzeba czasu. Pozycjoner pozwala ten czas skrócić do zera, oraz gwarantuje najwyższą pozycję bez względu na działania konkurencji.

ceneo-koszyk

Wysoka marża

Korzystaj z Pozycjonera, jeśli zależy Ci na sprzedaży najbardziej marżowych produktów. Niezachwiana, najwyższa pozycja powoduje znaczące podbicie sprzedaży.

CENEO-kup-teraz

Wyprzedaż modelu

Co jakiś czas niektóre produkty są zastępowane nowszymi modelami. Dzięki tej usłudze wesprzesz wyprzedaż modeli poprzedniej generacji, robiąc na półkach sklepowych miejsce dla nowej wersji.

Precyzyjne wsparcie sprzedaży

W ramach jednej kampanii możesz wybrać dwa, cieszące się największą popularnością, warianty produktu (kolor, rozmiar, pojemność itp.) i promować je naprzemiennie. Najwyższa i niezachwiana pozycja pozwala precyzyjnie skierować ruch na ten model, na sprzedaży którego aktualnie Ci najbardziej zależy. Pozycjoner doskonale wspiera premiery produktowe oraz wyprzedaże starszych modeli.

Pozycjoner

Pozycjoner to reklama w formie natywnej, przez co większość użytkowników traktuje ją jako najwyższą pozycję na liście. Ponadto jest naszym formatem wewnętrznym, dlatego zobaczą ją nawet klienci używający programów blokujących reklamy.

Aktywując dodatkowo usługę "Odznaka Producenta", zdecydujesz które sklepy mają się wyświetlać na karcie produktu. Kieruj ruch tam, gdzie najbardziej potrzebujesz w danej sytuacji.

Wiersz Produktowy

Wiersz Produktowy to usługa bardzo podobna do Pozycjonera, z tą różnicą, że umożliwia promocję aż 4 produktów (lub 4 wariantów tego samego produktu) w formie 4 boksów nad listą produktów. Przy każdym boksie wyświetlimy Twój logotyp, żeby jeszcze bardziej wzmocnić rozpoznawalność marki. Wiersz Produktowy, podobnie jak Pozycjoner, może stanowić wraz z Odznaką Producenta dodatkowe wsparcie sprzedaży i wzrost ruchu do wybranych sklepów.

korzyści w usługach


Pozycjoner


i wiersz produktowy

najwyższa pozycja na każdym listingu kategorii

gwarancja pozycji przez czas trwania usługi

najwyższa popularność

natywny format imitujący klasyczną ofertę

precyzyjne wsparcie sprzedaży

wybór sklepów wyświetlanych na liście

i wiele więcej

Najskuteczniejsza forma reklamy

Zdarzają się momenty, gdy jeden z produktów wymaga szczególnego wsparcia marketingowego. W Ceneo wychodzimy na przeciw tym potrzebom, gwarantując najwyższą pozycję niezależnie od działań konkurencji. Natywna forma reklamy generuje ogromny ruch, a opcjonalna usługa Odznaka Producenta pozwala ten ruch precyzyjnie dystrybuować do konkretnych kontrahentów. Skontaktuj się z nami żeby aktywować usługę.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Produkt będzie widoczny na szczycie strony kategorii na Ceneo.pl. W miejscu najczęściej klikanym, gdzie klient jeszcze nie jest zdecydowany na konkretny model czy markę.
Płatność jest jednorazowa, wyliczona na podstawie estymowanego potencjału odsłon reklamy.
Możliwe jest podłączenie maksymalnie 2 wariantów tego samego produktu. Wówczas będą się one rotować po odświeżeniu strony.
Tak, taki zabieg jest technicznie możliwy, ale tylko przy aktywacji Odznaki Producenta.
Kupując emisję formatu (Pozycjoner lub Wiersz Produktowy) w danej kategorii, mają Państwo pewność wyświetlania się na wyłączność na samym szczycie listy, niezależnie od działań konkurencji.
Czy ten artykuł był pomocny?