kup-teraz-ceneo

Wyróżnij się

Wyświetlaj oferty w najbardziej atrakcyjnych miejscach: na stronie głównej, w wybranych kategoriach oraz na stronach produktów. Zwiększ ruch na stronie oraz sprzedaż bez konieczności obniżania ceny. To Ty decydujesz o budżecie, czasie i miejscu wyświetlania oraz promowanych ofertach. W każdej chwili możesz wstrzymać kampanię, lub poszerzyć ją o dodatkowe oferty, a zapłacisz wyłącznie za klienta przekierowanego do Twojego sklepu. Boksy Reklamowe doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla licytowania na stronach kategorii i produktów. Płać mniej, sprzedawaj więcej.

Dlaczego warto?

widoczność

Daj się zobaczyć

Wyświetlaj swoje oferty w najbardziej atrakcyjnych miejscach w Ceneo (w tym na stronie głównej) i docieraj do 23 milionów klientów miesięcznie!

zwiększ ruch

Przyciągnij więcej klientów

Zwiększ ruch bez względu na ceny konkurencji- boksy przekierowują bezpośrednio na stronę Twojego sklepu.

ustalaj zasady

Ustalaj zasady

Dzięki dedykowanemu narzędziu sam decydujesz o budżecie kampanii, prezentowanej ofercie oraz czasie i miejscu wyświetlania.

Logo

Pokaż swoje logo

Wyświetlaj ofertę, logotyp i informację o rabacie całkowicie za darmo, a płać tylko za przekierowanego klienta.

Promocje

Przyciągnij klientów promocją

Podaj cenę przed i po zniżce podczas tworzenia boksu a wyróżnimy Cię podając je obie, wraz z informacją o wysokości rabatu.

Gwarancja

Gwarancja stałej ceny

Nie musisz licytować się z konkurencją, wykupienie usługi oznacza gwarancję stałej stawki za pojedyncze przekierowanie.

Jak to działa?

Wyświetlaj atrakcyjną reklamę w trzech, wybranych przez Ciebie, najpopularniejszych miejscach w serwisie i zwiększ widoczność oferty niezależnie od ceny. Opłata (stała i niezależna od konkurencji) naliczana jest tylko za użytkownika przekierowanego na stronę Twojego sklepu. Ponadto przy zdjęciu produktu zawsze wyświetlamy Twój logotyp, dlatego korzystając z Boksów Reklamowych, promujesz swoją markę zupełnie za darmo. Nie musisz podpisywać żadnych umów, rozliczymy się w oparciu o Twój dotychczasowy budżet.

Przechodząc do Panelu Ceneo, sam możesz zdecydować o warunkach promocji. Wybierz produkty, miejsce ich wyświetlania, czas trwania kampanii i jej budżet. Kampania jest elastyczna i możesz ją modyfikować, a nawet zawiesić w dowolnym momencie i nie zostaną naliczone dodatkowe koszty. Podaj cenę przed i po zniżce, a nasz system sam obliczy, jaki jest procent rabatu i wyświetli wszystkie dane w sposób przyciągający uwagę użytkownika. Jeśli nie masz czasu na konfigurację możesz zlecić stworzenie kampanii swojemu opiekunowi klienta, który zagwarantuje jej poprawność.

Wyświetlenia są darmowe, więc możesz szukać najlepszego miejsca dla danego produktu metodą prób i błędów. Dobieraj kategorie, analizuj wyniki i optymalizuj swoje kampanie, by maksymalnie zwiększyć sprzedaż, minimalizując koszty. Np. produkt "worek do odkurzacza" możesz wyświetlać w każdej podkategorii w grupie "Sprzęt AGD", żeby przekonać się, w której z nich reklama sprawdzi się najlepiej. Dodając własny parametr URL (opis źródła ruchu, np. "boksy_Ceneo") możesz śledzić ruch i badać efektywność kampanii w czasie rzeczywistym!

Dołącz do ponad 3600 zadowolonych sklepów, korzystających z Boksów Reklamowych:

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Tak! Kampamię boksów reklamowych w każdej chwili można zatrzymać, wznowić oraz zakończyć. Dodatkowo, w trakcie trwania kampanii można dowolnie dodawać i usuwać boksy reklamowe.

Tak! Podczas ustawiania kampanii wystarczy uzupełnić "parametr do URL ofert", pozwoli to na odróżnienie ruchu z boksów dzięki parametrowi dodawanemu na końcu URL. Wartość parametru jest dowolna, nie wymaga specyficznej struktury.
Zakończone kampanie zostają zapisane w zakładce Kampanie, z poziomu której mamy możliwość ponownej aktywacji kampanii z tymi samymi ustawieniami.
Pamiętaj, że na stronie głównej niedozwolona jest promocja artykułów z kategorii: erotyka, alkohol, broń, tytoń i zdrowie. Jeśli Twoja reklama dotyczy produktu spoza tych kategorii skontaktuj się ze swoim opiekunem klienta.
Tak, a nawet jest to wskazane. Przy ocenie popularności sklepu nasz algorytm bierze pod uwag m.in. ilość wejść, więc zwiększając ruch przy pomocy Boksów Reklamowych znacząco podniesiesz swoją pozycję organiczną.