Boksy reklamowe

Wyróżnij się

Wyświetlaj swoje oferty w najbardziej atrakcyjnych miejscach: na stronie głównej, w wybranych kategoriach oraz na stronach produktów. Zwiększ sprzedaż bez konieczności obniżania ceny. To Ty decydujesz o budżecie, czasie i miejscu wyświetlania oraz promowanych ofertach. W każdej chwili możesz wstrzymać kampanię, lub poszerzyć ją o dodatkowe oferty, a zapłacisz wyłącznie za pozyskane przejście do Twojego sklepu. Płać mniej, sprzedawaj więcej.

Dlaczego warto?

Daj się zobaczyć

Daj się zobaczyć

Wyświetlaj swoje oferty i logo w najbardziej atrakcyjnych miejscach na Ceneo i docieraj do 23 milionów klientów miesięcznie!

Przyciągnij więcej klientów

Zachęcaj promocją

Podaj cenę przed i po zniżce podczas tworzenia boksu, a pokażemy je obie, wraz z informacją o wysokości rabatu.

Ustalaj zasady

Ustalaj zasady

Decyduj o budżecie kampanii, ofercie oraz czasie i miejscu jej wyświetlania. Wykupienie usługi oznacza gwarancję stałej stawki za pojedyncze przekierowanie.

Jak to działa?

qwerfdgb

Wyświetlaj reklamę w trzech wybranych przez Ciebie miejscach w serwisie i zwiększ widoczność swoich ofert niezależnie od ceny. Opłata (stała i niezależna od konkurencji) naliczana jest tylko za przejście na stronę Twojego sklepu. Ponadto przy zdjęciu produktu zawsze wyświetlamy Twoje logo, dlatego korzystając z Boksów Reklamowych, dodatkowo promujesz swoją markę. Nie musisz podpisywać żadnych umów, rozliczymy się w oparciu o Twój dotychczasowy budżet.

ewrgh

Przechodząc do Panelu Ceneo, sam możesz zdecydować o warunkach promocji. Wybieraj produkty, miejsce ich wyświetlania, czas trwania kampanii i budżet. Kampania jest elastyczna i możesz ją modyfikować w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

ewrgh

Dobieraj kategorie, analizuj wyniki i optymalizuj swoje kampanie, by maksymalnie zwiększyć sprzedaż. Np. produkt "worek do odkurzacza" możesz wyświetlać w każdej podkategorii w grupie "Sprzęt AGD", żeby przekonać się, w której z nich reklama sprawdzi się najlepiej. Dodając własny parametr URL (opis źródła ruchu, np. "boksy_Ceneo") możesz śledzić ruch i badać efektywność kampanii w czasie rzeczywistym!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Tak! Kampamię boksów reklamowych w każdej chwili można zatrzymać, wznowić oraz zakończyć. Dodatkowo, w trakcie trwania kampanii można dowolnie dodawać i usuwać boksy reklamowe.
Tak! Podczas ustawiania kampanii wystarczy uzupełnić "parametr do URL ofert", pozwoli to na odróżnienie ruchu z boksów dzięki parametrowi dodawanemu na końcu URL. Wartość parametru jest dowolna, nie wymaga specyficznej struktury.
Zakończone kampanie zostają zapisane w zakładce Kampanie, z poziomu której mamy możliwość ponownej aktywacji kampanii z tymi samymi ustawieniami.
Pamiętaj, że na stronie głównej niedozwolona jest promocja artykułów z kategorii: erotyka, alkohol, broń, tytoń i zdrowie. Jeśli Twoja reklama dotyczy produktu spoza tych kategorii skontaktuj się ze swoim opiekunem klienta.
Tak, a nawet jest to wskazane. Przy ocenie popularności sklepu nasz algorytm bierze pod uwag m.in. ilość wejść, więc zwiększając ruch przy pomocy Boksów Reklamowych znacząco podniesiesz swoją pozycję organiczną.