Boksy reklamowe

Wyróżnij się

Wyświetlaj swoje oferty w najbardziej atrakcyjnych miejscach: na stronie głównej, w wybranych kategoriach oraz na stronach produktów. Zwiększ sprzedaż bez konieczności obniżania ceny. To Ty decydujesz o budżecie, czasie i miejscu wyświetlania oraz promowanych ofertach. W każdej chwili możesz wstrzymać kampanię, lub poszerzyć ją o dodatkowe oferty, a zapłacisz wyłącznie za pozyskane przejście do Twojego sklepu. Płać mniej, sprzedawaj więcej.

Dlaczego warto?

Daj się zobaczyć

Daj się zobaczyć

Wyświetlaj swoje oferty i logo w najbardziej atrakcyjnych miejscach na Ceneo i docieraj do 23 mln klientów miesięcznie!

Przyciągnij więcej klientów

Zachęcaj promocją

Podaj cenę przed i po zniżce podczas tworzenia boksu, a pokażemy je obie, wraz z informacją o wysokości rabatu.

Ustalaj zasady

Ustalaj zasady

Decyduj o budżecie kampanii, ofercie oraz czasie i miejscu jej wyświetlania. Wykupienie usługi oznacza gwarancję stałej stawki za pojedyncze przekierowanie.

Jak to działa?

qwerfdgb

Wyświetlaj reklamę w trzech wybranych przez Ciebie miejscach w serwisie i zwiększ widoczność swoich ofert niezależnie od ceny. Opłata (stała i niezależna od konkurencji) naliczana jest tylko za przejście na stronę Twojego sklepu. Ponadto przy zdjęciu produktu zawsze wyświetlamy Twoje logo, dlatego korzystając z Boksów Reklamowych, dodatkowo promujesz swoją markę. Nie musisz podpisywać żadnych umów, rozliczymy się w oparciu o Twój dotychczasowy budżet.

ewrgh

Przechodząc do Panelu Ceneo, sam możesz zdecydować o warunkach promocji. Wybieraj produkty, miejsce ich wyświetlania, czas trwania kampanii i budżet. Kampania jest elastyczna i możesz ją modyfikować w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

ewrgh

Dobieraj kategorie, analizuj wyniki i optymalizuj swoje kampanie, by maksymalnie zwiększyć sprzedaż. Np. produkt "worek do odkurzacza" możesz wyświetlać w każdej podkategorii w grupie "Sprzęt AGD", żeby przekonać się, w której z nich reklama sprawdzi się najlepiej. Dodając własny parametr URL (opis źródła ruchu, np. "boksy_Ceneo") możesz śledzić ruch i badać efektywność kampanii w czasie rzeczywistym!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Tak! Kampamię boksów reklamowych w każdej chwili można zatrzymać, wznowić oraz zakończyć. Dodatkowo, w trakcie trwania kampanii można dowolnie dodawać i usuwać boksy reklamowe.
Tak! Podczas ustawiania kampanii wystarczy uzupełnić "parametr do URL ofert", pozwoli to na odróżnienie ruchu z boksów dzięki parametrowi dodawanemu na końcu URL. Wartość parametru jest dowolna, nie wymaga specyficznej struktury.
Zakończone kampanie zostają zapisane w zakładce Kampanie, z poziomu której mamy możliwość ponownej aktywacji kampanii z tymi samymi ustawieniami.
Pamiętaj, że na stronie głównej niedozwolona jest promocja artykułów z kategorii: erotyka, alkohol, broń, tytoń i zdrowie. Jeśli Twoja reklama dotyczy produktu spoza tych kategorii skontaktuj się ze swoim opiekunem klienta.
Tak, a nawet jest to wskazane. Przy ocenie popularności sklepu nasz algorytm bierze pod uwag m.in. ilość wejść, więc zwiększając ruch przy pomocy Boksów Reklamowych znacząco podniesiesz swoją pozycję organiczną.
Czy ten artykuł był pomocny?