nowosc
nowosc

Czym jest usługa Polecany?

Dzięki tej usłudze Twoje produkty będą wyświetlać się wyżej na wszystkich listingach w Ceneo. Stanowi ona kontynuację usługi Nowość Produktowa i jest do niej bardzo podobna. W tym przypadku produkty również otrzymują dodatkowy zastrzyk popularności, który znacznie ułatwia im walkę o najwyższe pozycje. Różnica polega na tym, że produkt nie musi być premierą, by z niej skorzystać. Z tego powodu najczęściej wybierana jest w celu przedłużenia promocji produktów premierowych, kiedy usługa Nowość Produktowa przestanie je obowiązywać. By dodatkowo zwiększyć zauważalność, produkty są wyróżnione przyciągającą uwagę odznaką "Polecany", która wyraźnie przekłada się na zainteresowanie ze strony użytkowników.

Korzyści

ceneo-kup-teraz

Większa widoczność

Nowe produkty mogą korzystać z dodatkowego wsparcia nawet po zakończeniu działania promocji Nowość Produktowa.

ceneo-koszyk

Nielimitowana ilość użyć

Kampania trwa tak długo, jak tego potrzebujesz. Aktywowana jest na okres 30 dni, z możliwością odnowienia po upływie tego czasu.

Wyróżnienie

Dodatkowe wyróżnienie

Każdy promowany produkt jest dodatkowo wyróżniony podnoszącą klikalność odznaką "Polecany"

Pomoc w drodze na szczyt

Niektóre produkty wymagają większej uwagi, żeby mogły zbudować organiczną popularność, pozwalającą wyświetlać się na czołowych pozycjach. Usługa "Polecany" pozwala przekazać im pewien procent (nie mniej, niż 25%) popularności produktu, który znajduje się na 1. miejscu w danej kategorii. Dzięki temu podnosimy pozycję produktu, umożliwiając mu zbudowanie własnej, organicznej popularności. Pozwala ona uzyskać naturalną, wyższą pozycję na wszystkich listingach w Ceneo, co generuje wyższą sprzedaż, nawet po zakończeniu trwania promocji. Dodatkowe wyróżnienie odznaką "Polecany" pozwala zauważalnie zwiększyć ilość przejść na kartę produktu.

Proste zasady, stała opłata

Usługa "Polecany" wiąże się ze stałą, miesięczną opłatą i może być odnawiana co 30 dni tak długo, jak tego potrzebujesz. Dzięki temu masz gwarancję stałej ceny i łatwiej zaplanujesz budżet na promocję. Usługa dostępna jest wyłącznie dla produktów objętych Licytacją Pozycji Produktu, która pomaga podnieść sprzedaż i współczynnik popularności w serwisie

Szybki efekt

Usługę aktywuje się poprzez kontakt z opiekunem klienta, dlatego poprawa pozycji następuje już następnego dnia po aktywacji usługi. Aby wzmocnić konwersję, produkt dodatkowo wyróżniany jest wpływającą na klikalność odznaką "Polecany", która zauważalnie zwiększa zainteresowanie użytkowników. Jeśli nie posiadasz jeszcze opiekuna klienta w Ceneo napisz do nas na adres reklama@ceneo.pl.

Najlepsze wsparcie pozycji produktu

Polecany jest odpowiedzią na zapotrzebowanie producentów, korzystających z usługi Nowość Produktowa. Z oczywistych względów produkt nie może być nieustannie promowany jako nowość, dlatego umożliwiamy producentom dalsze korzystanie z możliwości podbicia popularności. Dzięki tej usłudze wybrany produkt wyświetli się na wyższych pozycjach wszystkich listingów, zostanie wyróżniony przyciągającą uwagę odznaką, osiągnie wyższą popularność oraz sprzedaż. Promuj swoje produkty w najskuteczniejszy sposób już dziś!

korzyści w usłudze


Polecany


wysokie pozycje już na starcie

szybka aktywacja

więcej odwiedzin na karcie produktowej

przejrzyste i stałe warunki

możliwość przedłużenia co 30 dni

wyróżnienie odznaką "Polecany"

i wiele więcej

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Polecany może być każdy produkt, który bierze udział w Licytacji Produktu.
Produkt nie może być promowany jednocześnie za pomocą tych dwóch usług. "Polecany" jest formą kontynuacji dla usługi "Nowości Produktowej" i stanowi jej przedłużenie.
Usługa aktywowana jest na okres 30 dni z możliwością odnowienia jej po upływie tego czasu. Nie ma limitu odnowień, więc można z niej korzystać tak długo, jak wymaga tego sytuacja, z zachowaniem miesięcznego okresu każdorazowej aktywacji.
Każda oferta wyceniana jest indywidualnie. Prosimy o kontakt z opiekunem handlowym w Ceneo, lub pod adresem reklama@ceneo.pl.
Usługa aktywowana jest podczas indywidualnych konsultacji. Prosimy o kontakt z opiekunem handlowym w Ceneo, lub pod adresem reklama@ceneo.pl.
Tak, z przyczyn technicznych udzielenie wsparcia w postaci dodatkowego zastrzyku popularności możliwe jest wyłącznie wobec produktów, które korzystają z usługi "Licytacji Pozycji Produktu"
Czy ten artykuł był pomocny?