Marketplace Kup Teraz

Zwiększ swoją sprzedaż nawet o 71%*

Marketplace Kup Teraz - strategiczny sojusznik w ekspansji biznesu i zdobywaniu nowych klientów. Sprzedawaj bezpośrednio na Ceneo po najniższej prowizji na rynku, nawet jeśli nie posiadasz sklepu internetowego. Zwiększ dochody i rozwijaj swój biznes, aktywuj Kup Teraz!

*Wynik dla wybranych sklepów obliczany na podstawie różnicy w liczbie zamówień przed i po uruchomieniu Marketplace Kup Teraz w ciągu 30 dni.

Licytowanie pozycji - limity

17 mln potencjalnych
klientów

Licytowanie pozycji - elastyczność

Najniższa prowizja
na rynku, już od 2%

Licytowanie pozycji - opłata za efekt

0 zł za aktywację i
obsługę szybkich płatności

Marketplace Kup Teraz to:

1234
  • większa widoczność - średnio 72.3M wizyt miesięcznie,
  • płatność tylko za zrealizowaną transakcję,
  • wyświetlanie na 1 pozycji listingu,
  • darmowe wystawanie ofert,
  • wsparcie sprzedaży z akcjami kuponowymi,
  • łatwe uruchomienie sklepu, z pomocą zespołu wsparcia Sprzedawców,
  • sprzedaż nawet bez własnego sklepu online.

Marketplace Kup Teraz to sprzedaż z najniższą prowizją na rynku już od 2%, brak opłat abonamentowych i darmowa publikacja ofert.

Porówanie z innymi wiodącymi marketplacami na polskim rynku, wg średniej stawki prowizyjnej obowiązującej w czerwcu 2023. Sprawdź cennik prowizji.

Licytowanie pozycji - limity

Integracja Marketplace Ceneo

Onss

Wykorzystaj pełny potencjał sprzedażowy na Marketplace Kup Teraz dzięki łatwej integracji z popularnymi platformami sprzedażowymi oraz Baselinkerem. Kliknij na logotyp swojej platformy i skorzystaj z instrukcji integracji, aby łatwo zarządzać sprzedażą na Ceneo.

Ceneo to idealne miejsce dla Twojej sprzedaży, niezależnie od używanej platformy! Bez konieczności posiadania określonego oprogramowania czy sklepu internetowego, możesz łatwo obsługiwać zamówienia w intuicyjnym Panelu Ceneo lub zintegrować się używając dedykowanych, darmowych metod API.

Szybka integracja

Darmowe metody API

Dzięki integracji Twojej platformy sprzedażowej z API Ceneo zaoszczędzisz dużo czasu. Informacje automatycznie synchronizują się między platformami, co pozwoli Ci skupić się na działaniach, a nie na ręcznej aktualizacji. Metody API dla Marketplace Kup Teraz pozwalają na łatwe zarządzanie zamówieniami, zwrotami, numerami przesyłek i ilością produktów w zamówieniu. Sprawdź wszystkie dostępne metody API dla Kup Teraz.

Dowiedz się jak

Dlaczego warto?Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Uzyskaj odpowiedź od ekspertów Ceneo, napisz wiadomość na adres: wsparciesklepu@ceneo.pl

Czy ten artykuł był pomocny?