Marketplace Kup Teraz

Zwiększ efektywność sprzedaży z Marketplace Kup Teraz

Kup Teraz to usługa Marketplace, umożliwiająca sprzedaż produktów bezpośrednio na Ceneo, nawet jeśli nie posiadasz swojego sklepu internetowego. Rozliczasz się tylko za efekt, po najniższej na rynku prowizji od sprzedaży. Dodatkowo usługa wspiera sprzedawców Marketplace z najkorzystniejszą ofertą, wyświetlając sklep w nagłówku strony produktu, najpopularniejszym miejscu na Ceneo.pl, bez żadnych dodatkowych opłat. Marketplace Ceneo to sprzedaż, która pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Wyroznij sie

Najniższe prowizje na rynku e-commerce

Elastyczna

0 zł za szybkie płatności i raty

Łatwość zarządzania

Płacisz tylko za zrealizowaną transakcję

Sprzedawaj po najniższej stawce na całym rynku e-commerce! Płać tylko wtedy, gdy sam zarabiasz. Publikacja ofert w Kup Teraz jest bezpłatna, nie ponosisz żadnego ryzyka związanego z poszerzaniem swojej oferty. Aktywując usługę, automatycznie zyskujesz możliwość korzystania z szybkich przelewów i systemów ratalnych za darmo. Zwiększ atrakcyjność ofert i włącz usługę Kup Teraz, dzięki której twój sklep będzie wyświetlany w nagłówku strony produktu, najpopularniejszym miejscu na Ceneo.pl, bez żadnych dodatkowych opłat. Większość sprzedawców już uruchomiło usługę Kup Teraz, dołącz do nich. Dowiedź się jak aktywować!

Akcje promocyjne

Bezpłatne akcje promocyjne

Każdego dnia wspomagamy sprzedawców, pokrywając całkowity koszt akcji promocyjnych takich jak Ceneo free, wyświetlanych na stronie głównej Ceneo oraz Centrum Zniżek. Codziennie zyskujesz szanse na dodatkowe zamówienia!

Automatyzacja

Automatyzacja zamówień i ofert

Dzięki API bezpłatnie zautomatyzujesz cały proces obsługi zamówienia, oraz łatwo zaktualizujesz (nawet kilka razy dziennie) ceny i dostępność Twoich ofert w Kup Teraz oraz numery przesyłek. Korzystając z intuicyjnego w konfiguracji pliku XML, w pełni zautomatyzujesz wystawianie ofert, zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz uzyskasz pewność zawsze aktualnej oferty.
Czytaj więcej...

Uslugi dodatkowe

Usługi dodatkowe w ofertach

Usługi Dodatkowe wyróżniają Cię na tle konkurencji i wpływają na ostateczne decyzje zakupowe Klientów. Uruchamiając Usługi Dodatkowe, możesz zaoferować odpłatną pomoc m.in. przy wniesieniu zakupionego sprzętu, jego montażu, uruchomieniu lub w popularnym pakowaniu na prezent!
Czytaj więcej...

Kupony rabatowe

Darmowy generator kuponów rabatowych

Skorzystaj z darmowego generatora kuponów rabatowych. Decyduj kiedy, komu i na jakich warunkach przyznać zniżkę lub darmową dostawę. Nagradzaj powracających klientów lub wręczaj bony powitalne. Twoje kupony rabatowe widoczne są w Centrum Zniżek i na stronie produktu.

Podpowiedzi

"Inni użytkownicy kupili również:"

Twoi klienci, kupując główny produkt, często szukają produktów dodatkowych (akcesoria, pokrowce etc.). W usłudze Kup Teraz, Twoje oferty automatycznie zaczną być promowane jako podpowiedzi do zakupów, jeszcze przed zamknięciem koszyka!

Raporty i analityka

Analityka Ceneo

Sprzedawaj więcej i optymalizuj koszty dzięki aktualnym danym dostarczanym bezpośrednio przez Ceneo. Narzędzia Analityczne to efektywny system zarządzania biznesem online, dzięki któremu możesz monitorować kondycję ofert, poznać mocne i słabe strony oferowanego asortymentu oraz porównać skuteczności promocji do bezpośrednich konkurentów.
Czytaj więcej...

Zaufane opinie

Zadbaj o pozytywne opinie

Każda opinia wystawiona po zamówieniu w usłudze Kup Teraz automatycznie uzyskuje status Zaufanej Opinii. Dzięki tej ocenie dostarczysz innym kupującym cennych informacji dotyczących jakości obsługi w Twoim sklepie. Wyróżnij swój sklep odznaką "Zaufanych Opinii" i ciesz się większym zaufaniem użytkowników, co bezpośrednio przełoży się na ilość zamówień.
Czytaj więcej...

Program Ochrony

Cena nie jest najważniejsza

Użytkownicy gotowi są zaakceptować różnicę w cenie, w zamian za poczucie bezpieczeństwa i gwarancję szybkiej dostawy. W Kup Teraz każda oferta objęta jest Programem Ochrony Kupujących, co dodatkowo podnosi jej atrakcyjność i przekłada się na większą sprzedaż.
Czytaj więcej...

Integracja z platformami sklepowymi

Integracja twojego sklepu z usługą Kup Teraz jest bardzo prosta! Nie musisz posiadać żadnego dodatkowego oprogramowania ani zmieniać obecnych procesów. Kliknij logotyp swojej platformy, aby przejść na stronę z instrukcją integracji.

Wsparcie dedykowane:

Magento Comarch Red Cart Sky shop Sellingo Idosell Aptus Shop Atom Store

Pozostałe platformy

Jeżeli korzystasz z innej platformy, usługa Kup Teraz jest dla Ciebie nadal dostępna! Usługę Kup Teraz możesz zintegrować także za pomocą BaseLinker.

Baseliner

Kup Teraz jest dla każdego! Jeśli na powyższej liście nie znalazłeś swojej platformy lub w ogóle nie posiadasz sklepu on-line, nic straconego. Nadal możesz sprzedawać w Kup Teraz na Ceneo! W Panelu Ceneo możesz manualnie obsługiwać zamówienia oraz korzystać z mechanizmów ułatwiających obsługę, m.in. z importu i eksportu zamówień za pomocą pliku.

Czy ten artykuł był pomocny?