Reklama na Ceneo

Skuteczne miejsce do promocji

Jesteśmy jednym z największych serwisów e-commercowych w Polsce. Co miesiąc odwiedza nas ponad 17 milionów kupujących, generując 73 mln odsłon. Dołącz do nas i skorzystaj z oferty dla Twojego biznesu. Wykorzystaj potencjał największej porównywarki cen w Europie.

Poznaj nasze reklamy digital

Grafika na stronie głównej, reklama między ofertami, czołowa pozycja i wiele więcej — do dyspozycji masz ponad 50 formatów i miejsc reklamowych! Buduj kampanie i monitoruj wyniki, żeby skutecznie i tanio docierać do jak największej liczby potencjalnych klientów. Korzystaj z pomocy naszych specjalistów, oszczędzając czas i zasoby.

Pobierz cennik pdf
Regulamin sprzedaży i emisji reklam

Dlaczego warto?

90 formatów reklamowych

90

formatów reklamowych

50 formatów display

50

formatów display

30 formatów performance

30

formatów performance

asda

73 mln

odsłon miesięcznie

Przykładowe formaty performance:

ceneo

Promowanie na stronie kategorii

Wyświetlaj się na szczycie listy ofert! Skorzystaj z 3 darmowych wyróżników, przekonując klientów dodatkowymi korzyściami (darmowa dostawa, raty 0% itp.). Sam decydujesz o wyświetlanych produktach i wysokości budżetu oraz stawek. Najskuteczniejszy sposób na pierwszą pozycję.
Boksy Reklamowe

Boksy Reklamowe na CENEO

Najlepszy sposób na zwiększenie ruchu i sprzedaży w Twoim sklepie.
Ochrona Marki

Ochrona Marki

Zyskaj wpływ na negatywne opinie i komentarze (aż 81% skutecznie wycofanych sporów). Sklepy, które aktywowały usługę, odnotowały wzrost średniej oceny o ok. 1 gwiazdkę! Zadbaj o średnią ocenę sklepu, wyróżnij się i wzbudź poczucie bezpieczeństwa. Skuteczna ochrona średniej oceny Twojego sklepu.
Zaufane-Opinie

Zaufane Opinie

Zdobywaj 14 razy więcej pozytywnych opinii zupełnie bezpłatnie! Osiągnij wyższy poziom sprzedaży dzięki pakietowi dodatkowych narzędzi.
Teksty Promocyjne

Teksty Promocyjne

Wyróżnij swoją ofertę bez konieczności konkurowania ceną! Skutecznie docieraj do klientów, którym zależy na dodatkowych korzyściach (darmowa dostawa, wniesienie i instalacja, raty 0% itp.).
Raporty i analityka Ceneo

Raporty i analityka w Ceneo

Narzędzia Analityczne to jedyne dostępne źródło informacji o konkurencji i ofertach na Ceneo.
Licytowanie Pozycji

Licytowanie pozycji ofert i produktów na Ceneo

Dotrzyj do milionów klientów, wyświetlaj swoją ofertę na najwyższych pozycjach na stronie produktu i kategorii już od 1gr. Aż 70% klientów wybiera pierwsze trzy oferty! Wykorzystaj to, żeby sprzedawać więcej. Elastyczne warunki z pełną kontrolą kosztów.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Uzyskaj odpowiedź od ekspertów Ceneo, napisz wiadomość na adres: reklama@ceneo.pl

Czy ten artykuł był pomocny?