Zadbaj o swój wizerunek
i zwiększ sprzedaż.

Zbieraj pozytywne opinie w darmowym
programie Zaufane Opinie

screen

Czym są Zaufane Opinie?

To darmowe wyróżnienie sklepu internetowego w postaci wysokiej oceny i specjalnego oznaczenia przy Twojej marce, które buduje zaufanie wśród przyszłych klientów. Ocena opierana jest na podstawie ankiet wysyłanych do klientów, którzy zrealizowali zakupy w Twoim sklepie. Każdy komentarz jest na bieżąco kontrolowany pod kątem zgodności z regulaminem, a opinie niespełniające kryteriów są odpowiednio procesowane.

Darmowe rozwiązanie, które zwiększa sprzedaż!

Klienci chętniej wybierają zaufane i polecane sklepy, dlatego te ze znakiem Zaufane Opinie cieszą się zauważalnie większą popularnością. Dzięki opiniom masz szansę na większą widoczność marki i prestiżową pozycję w strefie polecanych ofert. Dodatkowo, w przypadku tej samej ceny, to opinie decydują o kolejności wyświetlania produktów na liście!

Autentyczne rekomendacje
wpływają na decyzje klientów

Tylko prawdziwe opinie mogą przekonać klientów do wyboru sklepu. Klienci najbardziej ufają innym klientom. W Programie Zaufane Opinie masz pewność, że transakcje oceniają internauci, którzy naprawdę dokonali zakupu w Twoim sklepie. Dołączając do programu otrzymujesz znak potwierdzonej jakości i zyskujesz dodatkową szansę na darmowe wyróżnienie swoich ofert!

screen

95% Zaufanych Opinii jest pozytywna


Dzięki Zaufanym Opiniom szybko wzmocnisz wizerunek i zwrócisz na siebie uwagę. Sklepy ze znakiem jakości programu są chętniej rekomendowane, otrzymują aż 20 razy więcej ocen! Ponadto każdy komentarz weryfikujemy pod kątem zgodności z naszym regulaminem jeszcze przed jego publikacją. W przypadku stwierdzenia niezgodności opinia nie zostanie wyświetlona.


Darmowy widget z opiniami na własną stronę

Możesz pochwalić się ostatnimi pozytywnymi opiniami i wysoką oceną na swojej stronie internetowej! W programie otrzymujesz specjalny widget, który po wpięciu na stronie wyświetla atrakcyjne informacje oraz najnowsze rekomendacje. Dzięki temu Twój sklep zyska na wiarygodności i wzbudzi zaufanie również wśród klientów, którzy wchodzą na Twoją stronę bezpośrednio.

screen

screen

Osobna ocena dostawcy

Bardzo często bezpośrednią przyczyną negatywnej oceny jest jakość usługi kurierskiej, na którą sam sprzedający nie ma większego wpływu. Aktywując Zaufane Opinie pozwolisz, by Twoi dostawcy byli oceniani osobno, a paczka uszkodzona w transporcie nie wpłynie na ocenę Twojego sklepu. Ustrzeż się przed wpływem cudzej niekompetencji na Twoją reputację.


Program Ochrony Marki

Z myślą o tych, którym zależy na profesjonalnym wizerunku, przygotowaliśmy dodatkowy Program Ochrony Marki, który pozwala na otworzenie dodatkowego kanału dialogu z niezadowolonym klientem. Ponadto przystępując do tego programu Twoje oferty zyskają dodatkowe wyróżnienie w postaci odznaki Dbam o Klienta.

screen

Ranking Zaufanych Sklepów

Bierz udział w prestiżowej Gali Zaufanych Sklepów. Od 2009 r. prowadzimy ranking najlepszych sklepów internetowych objętych Programem Zaufanych Opinii. Masz szansę na zdobycie wyjątkowego wyróżnienia potwierdzającego Twoją rzetelność. Podstawą oceny każdego sklepu biorącego udział w rankingu są pozakupowe opinie użytkowników, którzy kompleksowo weryfikują: jakość obsługi klienta oraz przebieg transakcji — od zakupu do odbioru produktu.

Zacznij zbierać opinie już teraz!

Jeżeli jesteś już w Ceneo, to w prosty sposób przystąpisz do Zaufanych Opinii. Sam decydujesz, po jakim czasie od zakupu ankiety z opiniami mają być wysyłane do Twoich klientów. Pamiętaj, że usługa jest darmowa i elastyczna - Ty decydujesz kiedy ma być aktywna.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:
Program Zaufane Opinie pozwala w prosty i bezpieczny sposób zbierać opinie o transakcjach w sklepie. Opinie te są oznaczone w serwisie Ceneo jako Zaufane a sklep, który spełnia warunki programu, otrzymuje znak Zaufane Opinie.
Wystarczy zainstalować narzędzie zgodnie z instrukcją, aby każdy klient po zakupie w sklepie otrzymał ankietę z oceną transakcji w sklepie, oceną dostawcy oraz produktu, jaki zakupił..
Aby posiadać Znaczek Zaufanych Opinii należy mieć prawidłowo zainstalowane narzędzie oraz zebrać minimum 10 opinii oznaczonych jako zaufane, ocena sklepu w tym okresie nie może być mniejsza niż 4 gwiazdki i sklep nie może zebrać więcej niż 10% negatywnych opinii.
Możesz zainstalować widget z twoimi opiniami oraz ogólną oceną sklepu. Widget to darmowe narzędzie dostępne https://shops.ceneo.pl/Reviews/ReviewsWidget.
Czy ten artykuł był pomocny?