Zaufane Opinie

Bezpłatne rozwiązanie pozwalające zebrać do 14 razy więcej pozytywnych opinii
⭐⭐⭐⭐⭐

Według naszych badań aż 93% klientów podczas zakupów w sieci podejmuje decyzje na podstawie opinii innych kupujących. Sklepy, które przystąpiły do programu, zbierają aż 14 razy więcej opinii, co bezpośrednio przekłada się na ich sprzedaż. Aż 83% wszystkich użytkowników Ceneo wybiera sklepy biorące udział w programie. Wpływ na to ma również odznaka zaufania, za pomocą której wyróżnimy każdą Twoją ofertę. Ponad 95% wszystkich Zaufanych Opinii jest pozytywna (5 gwiazdek), a nieliczne negatywy można wyjaśnić w ramach programu Ochrony Marki.

Wyższa ocena

Sprzedawaj więcej dzięki wyższej ocenie ogólnej Twojego sklepu. Pozytywny wizerunek to większe zaufanie.

Analityka

Poznaj ilość i wartość transakcji z Ceneo, porównuj, symuluj, planuj i rozwijaj swój biznes!

Szybka instalacja

Dostępne na najpopularniejszych platformach e-commerce oraz pod postacią kodu do wklejenia na stronie.

Autentyczne i wiarygodne opinie o Twoim sklepie

Zaufane Opinie to bezpłatne narzędzie do budowania wysokiej oceny Twojego sklepu. Dzięki niemu osiągniesz pozytywny wizerunek i wzbudzisz zaufanie, które jest obecnie jednym z najważniejszych czynników w zakupach on-line. Wyróżnij swoje oferty odznaką Zaufanego Sklepu i zwiększ ich atrakcyjność.
Szczegółowa analiza sprzedaży, nowoczesny widget, program Ochrony Marki i wiele więcej! Sprawdź wszystkie możliwości Zaufanych Opinii.

Zaufane Opinie w liczbach

7,5 mln

unikatowych użytkowników, którzy wystawili opinię

8500

opinii o produktach i sklepach dziennie

95%

opinii w programie jest pozytywnych (5 gwiazdek)

14

razy więcej opinii niż sklepy bez Zaufanych Opinii

46 mln

opinii wystawionych od dnia startu programu

Instaluję Zaufane Opinie

Szczegółowa analityka sprzedaży

Poznaj szczegóły ruchu wygenerowanego przez Ceneo! Poza zaawansowanymi informacjami o ilości i wartości transakcji dostarczymy Ci wskaźniki dotyczące ruchu, konwersji i opłacalności. Nie musisz znać zawiłych skrótów, prostymi komunikatami podpowiemy Ci, które wskaźniki są w normie, ponad normą a nad którymi powinieneś popracować i w jaki sposób to zrobić.

Prosta i szybka instalacja

Przejdź do Panelu za pomocą przycisku poniżej, kliknij logotyp swojej platformy i postępuj zgodnie z dedykowaną instrukcją. Jesteśmy zintegrowani z najpopularniejszymi platformami sklepowymi w polskim e-commerce. Jeśli nie znajdziesz logo swojej platformy lub korzystasz z rozwiązań indywidualnych, wybierz instrukcję uniwersalną.

Instrukcja instalacji

Program Ochrony Marki

Podejmij prywatną, dyskusję z klientem, który negatywnie ocenił Twój sklep i zostawił po sobie emocjonalny komentarz. Każde polubowne rozwiązanie sprawy spowoduje cofnięcie negatywnej opinii, a zamiast niej wyświetlimy komunikat informujący o uzyskaniu kompromisu.

Czytaj więcej

Bezpłatny widget na Twoją stronę

Pochwal się najświeższymi pozytywnymi opiniami oraz wysoką oceną sklepu na swojej stronie internetowej! Zainstaluj bezpłatny widget, który pokaże użytkownikom, że mogą czuć się bezpiecznie, robiąc zakupy w Twoim sklepie.

Osobna ocena dostawcy

Nie pozwól, aby czyjaś niekompetencja wpłynęła na Twoją ocenę! Dołączając do Zaufanych Opinii, umożliwiasz swoim klientom osobną ocenę dostawcy. Dzięki temu uszkodzona przesyłka lub opóźnienie dostawy nie będą miały wpływu na Twoją reputację.

Ranking Zaufanych Sklepów

Bierz udział w prestiżowej Gali Zaufanych Sklepów. Od 2009 r. prowadzimy ranking najlepszych sklepów internetowych objętych Programem Zaufanych Opinii. Masz szansę na zdobycie wyjątkowego wyróżnienia potwierdzającego Twoją rzetelność oraz wartościowe nagrody.

Ranking Zaufanych Sklepów

Osiągnij wyższy poziom sprzedaży!

Instaluję Zaufane Opinie

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

W takiej sytuacji należy skorzystać z instrukcji uniwersalnej.
Zgodę taką można uzyskać za pomocą fakultatywnego checkboxa, zawierającego klauzulę informacyjną, umieszczonego w procesie zamówienia, bądź poprzez odpowiedni zapis w regulaminie sklepu. Wtedy zgoda będzie wyrażana automatycznie przy akceptacji regulaminu.
Prosimy o zweryfikowanie poprawności wprowadzenia nr GUID, następnie należy odczekać chwilę, po czym ponownie wykonać test. Ponadto proszę upewnić się, że do testu został użyty adres e-mail, za pomocą którego złożono zamówienia po włączeniu narzędzia, oraz że podczas składania zamówienia została wyrażona zgoda na przekazanie adresu e-mail.
Numer GUID znajduje się w Panelu Ceneo w zakładce "Instrukcja instalacji" w miejscu, gdzie podany jest kod do instalacji.
Opinie nie pojawią się od razu, to kilkudniowy proces. Należy poczekać na wysyłkę ankiet, a następnie na ich wypełnienie przez użytkowników. Pamiętaj, że nie otrzymasz opinii do każdego zamówienia. Ze względu na preferencje zakupowe użytkowników jest to niemożliwe.
Jeżeli w ciągu 7 dni od włączenia narzędzia opinie nie pojawią się, napisz do nas na sbt@ceneo.pl
Do tego celu służy widget z opiniami oraz ogólną oceną sklepu. Widget to darmowe narzędzie dostępne na https://shops.ceneo.pl/Reviews/TrustedReviews/Configuration
Czas do wysyłki ankiet można ręcznie zmienić w Panelu Ceneo w zakładce Zaufane Opinie -> Konfiguracja, lub bezpośrednio w kodzie zainstalowanym na stronie. Zalecamy tryb automatyczny, wtedy wartość ta będzie obliczana na podstawie odpowiedzi użytkowników, co pozwoli na wysyłkę ankiety w dniu dostawy towaru i zwiększy szanse na opinie. W przypadku wyboru ręcznej konfiguracji liczby dni na wysyłkę nadrzędną wartością będzie wartość ustawiona bezpośrednio w kodzie.
Każde zamówienie Kup Teraz jest objęte wysyłką ankiet automatycznie. Nie ma możliwości wyłączenia opiniowania zamówień z Kup Teraz.
Pierwsza ankieta jest wysyłana zgodnie z ustawieniami w kodzie lub w panelu (w zależności od tego, co zostało ustawione). Kolejna wysyłka ma miejsce po 7 dniach od pierwszej, a trzecia wysyłka jest realizowana po kolejnych 7 dniach. Po 30 dniach od zakupu użytkownik dostanie dodatkową wiadomość dotyczącą jedynie oceny samego produktu.
Aby produkty widniały pod opiniami, należy w kodzie poprawnie wprowadzić ID produktu podczas implementacji kodu. Należy także pamiętać, że dany produkt musi być dostępny w Państwa ofercie w naszym serwisie.
Odznaka jest przyznawana tylko tym sklepom, które w ciągu ostatnich 30 dni otrzymały co najmniej 30 opinii. Średnia ocena tych opinii musi wynosić 4,5 lub więcej, przy czym przynajmniej 90% z nich musi być pozytywnych.
Czy ten artykuł był pomocny?