nowosc
nowosc

Czym jest Nowość Produktowa?

Jest to usługa, która pozwala nowym produktom znaleźć się na czołowych pozycjach listy produktów. Dodatkowo, by zwiększyć ich widoczność, wszystkie oferty objęte tą usługą zostają wyróżnione zieloną odznaką "Nowość". Wpływa to na zainteresowanie klientów i zwiększa szansę przejścia na stronę produktu.

Dedykowane wsparcie

ceneo-kup-teraz

Natychmiastowy efekt

Nowe produkty już od pierwszego dnia znajdą się na wysokich pozycjach w wielu miejscach serwisu.

ceneo-koszyk

Miesięczna ekspozycja

Kampania trwa równe 30 dni. Przez ten czas znacząco rośnie organiczny współczynnik popularności promowanych produktów.

CENEO-kup-teraz

Dodatkowe wyróżnienie

Każdy promowany produkt jest dodatkowo wyróżniony przyciągającą uwagę odznaką "Nowość"

Start z czołowych pozycji

Nowy produkt nie ma jak pozyskać organicznej popularności w momencie wejścia na rynek. Aby zwiększyć sprzedaż oraz widoczność, przekazujemy mu pewien procent (nie mniej, niż 25%) popularności produktu, który znajduje się na 1. miejscu w danej kategorii. Dzięki temu podnosimy pozycję produktu na równe 30 dni. Przez ten czas produkt ma okazję szybko zdobyć zainteresowanie użytkowników i budować własną, organiczną, wysoką pozycję na listingu, co przekłada się na wyższą sprzedaż, nawet po zakończeniu trwania promocji.

Proste zasady, jedna opłata

Usługa Nowości Produktowych wiąże się z jednorazową opłatą. Dzięki temu płacisz raz, a z wysokich pozycji korzystasz przez cały miesiąc! Dostępna jest wyłącznie dla produktów objętych Licytacją Pozycji Produktu, która pomaga podnieść sprzedaż i współczynnik popularności w serwisie. Wypracowana popularność organiczna pozostaje z produktem już na zawsze.

Natychmiastowy efekt

Usługę aktywuje się poprzez kontakt z opiekunem klienta, dlatego atrakcyjne pozycje są dostępne praktycznie od razu! Aby wzmocnić konwersję, produkt dodatkowo wyróżniany jest przyciągającą uwagę, zieloną odznaką z napisem "Nowość", co zauważalnie zwiększa ilość kliknięć oraz podnosi konwersję. Jeśli nie posiadasz jeszcze opiekuna klienta w Ceneo napisz do nas na adres reklama@ceneo.pl.

Najlepsze wsparcie premiery produktu

Wprowadzanie na rynek nowego produktu nie jest łatwe, dlatego naszą usługą wspieramy moment premiery i pomagamy producentom dotrzeć do jak najszerszego grona klientów. Aktywując Nowości Produktowe masz gwarancję wyświetlania się na pierwszej stronie w kategorii, wynikach wyszukiwania i innych, najpopularniejszych miejscach, w których prezentujemy listę produktów. Zwiększ sprzedaż oraz zasięgi, docieraj do ogromnej ilości klientów i promuj swój produkt w najskuteczniejszy sposób - wyświetlając się na samym szczycie.

korzyści w usłudze


Nowość Produktowa


wysokie pozycje już od pierwszego dnia sprzedaży

natychmiastowa aktywacja

wysoka klikalność karty produktowej

przejrzyste warunki

miesięczna ekspozycja

wyróżnienie odznaką "Nowość"

i wiele więcej

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Nowością może zostać produkt, który pojawił się na Ceneo nie wcześniej niż 60 dni przed dniem uruchomienia kampanii.
Kampania trwa równe 30 dni, licząc od daty jej uruchomienia.
Nowość Produktowa to, przede wszystkim, możliwość wypozycjonowania produktu na stronie kategorii, osiągając najwyższe i najczęściej klikane pozycje.
Prosimy o kontakt do opiekuna handlowego w Ceneo, lub pod adresem reklama@ceneo.pl.
W takim przypadku wyżej wyświetli się ten produkt, który ma najwyższą popularność oraz stawkę w licytacji.
Tak, ponieważ w przeciwnym wypadku Państwa produkt zostanie zepchnięty w dół przez inne marki, które licytację stosują na co dzień. Nowość produktowa to potężne wsparcie właśnie procesu licytacji, poprzez ograniczone czasowo, diametralne podniesienie współczynnika popularności.
Czy ten artykuł był pomocny?