Podświetlenie Produktów

Daj się zauważyć i zwiększ sprzedaż

Wyraźne wyróżnienie na listach produktowych

Usługa Podświetlenie Produktów powstała z myślą o wzmocnieniu ekspozycji na listach produktowych Ceneo. Jak sama nazwa wskazuje, polega ona na podświetleniu oferty wybranych produktów przyciągającym wzrok kolorem, przez co oferty wyróżniają się na tle konkurencji. Doskonale sprawdza się jako dodatkowe wsparcie dla produktów promowanych za pomocą usług Nowość Produktowa oraz Polecany

Wyróżnij się na Ceneo

Usługa Podświetlenie Produktów to wyraźne wyróżnienie wizualne, dzięki któremu klienci zwrócą uwagę na Twój produkt. Nie wpływa ona na pozycję produktu, za to doskonale przyciąga uwagę klientów na listach produktowych:

  • strona kategorii
  • wyniki wyszukiwania
  • Strefa Producenta

Możliwe jest podświetlenie dowolnych produktów, np. gdy zależy Ci na wzmocnieniu promocji danego produktu (premiera, Nowość Produktowa, produkt sezonowy, itp.). Wycena usługi jest ustalana indywidualnie.
Aby uruchomić Podświetlenie Produktów, skontaktuj się ze swoim opiekunem Ceneo, lub napisz do nas na adres reklama@ceneo.pl.

korzyści w usłudze


Podświetlenie Produktów


nie musisz konkurować ceną

większa widoczność produktów na listach produktowych

wzmocnienie skuteczności usług Nowość Produktowa oraz Polecany

możliwość promowania dowolnych produktów

 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Każdy z produktów dostępnych na Ceneo może zostać wyróżniony tą usługą ma zlecenie jego producenta. Nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń.
Kampania może być aktywowana na dowolnie długi okres, jednak nie krótszy niż 30 dni. Kampanię można ponawiać bez ograniczeń.
Każda oferta wyceniana jest indywidualnie. Prosimy o kontakt z opiekunem handlowym w Ceneo, lub pod adresem reklama@ceneo.pl.
Usługa aktywowana jest podczas indywidualnych konsultacji. Prosimy o kontakt z opiekunem handlowym w Ceneo, lub pod adresem reklama@ceneo.pl.
Czy ten artykuł był pomocny?