pozycjoner

Przejmij pełną kontrolę

Wyróżnij wybrane sklepy odznaką "Oficjalny Partner" i pomóż im pozyskać jeszcze więcej ruchu na Ceneo. Za pomocą tej usługi będziesz wspierać swoich partnerów handlowych wyróżniając ich na karcie produktu. Aktywuj i dezaktywuj odznakę, wzmacniając zasięgi wybranych partnerów handlowych.

Czemu warto?

ceneo-kup-teraz

As w rękawie

Wykorzystaj wyróżnienie "Oficjalny Partner" jako dodatkowy benefit podczas negocjacji handlowych.

ceneo-koszyk

Wsparcie dla partenrów

Za pomocą tej usługi wyraźnie zwiększysz ruch w sklepach wybranych partnerów, którym chcesz pomóc w zwiększeniu sprzedaży.

CENEO-kup-teraz

Kieruj ruchem

Dzięki Odznace Producenta przejmujesz kontrolę nad sklepami w karcie produktu. To Ty decydujesz, które sklepy się na niej wyświetlają.

Zwiększenie konwersji

Wyróżniając dany sklep napisem "Oficjalny Partner" wzbudzisz u klienta wyższe poczucie zaufania, które jest nieodzownym elementem wpływającym na konwersję w sklepach internetowych. Klienci wyraźnie częściej decydują się na zakup w tak wyróżnionych miejscach, ponieważ widzą, że dany sklep posiada autoryzację producenta.

Ekspozycja logotypu

Przy każdej ofercie, posiadającej znak "Oficjalny Partner", wyświetlimy Twój logotyp. Im więcej partnerów handlowych wyróżnisz swoją odznaką, tym więcej razy logo zostanie zaprezentowane na liście ofert pod produktem. To świetny sposób na budowanie świadomości marki oraz ugruntowanie pozycji lidera rynku, gdy Twój brand jest już znany.

korzyści w usłudze


Odznaka Producenta


kierowanie ruchu z karty produktowej do wybranych sklepów

dodatkowy argument handlowy

znaczący wzrost sprzedaży u wybranych partnerów

precyzyjne wsparcie strategii rynkowej

wybór sklepów wyświetlanych na karcie produktu

i więcej

Precyzyjne wsparcie strategii

Decyduj, które sklepy wyświetlą się na karcie produktowej. Usługa Odznaka Producenta pozwala na ofiltrowanie ofert na karcie produktu i wyświetlanie tylko tych oficjalnych. Na taką kartę produktu można kierować z pozycjonerów, wierszy i innych kampanii prowadzonych w Ceneo, a tym samym zwiększać ich skuteczność. W ten sposób nie tylko przekierujesz ten ruch do sklepów, na współpracy z którymi najbardziej Ci zależy, ale też znacznie zwiększysz skuteczność pozostałych prowadzonych przez Ciebie akcji promocyjnych na Ceneo.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

O nadaniu Odznaki Producenta decyduje producent lub jego przedstawiciel, który zakupi usługę.
Nie ma limitu minimalnej ani maksymalnej ilości wyróżnionych sklepów.
Tak, zapewniamy precyzyjne wsparcie strategii marketingowej, dlatego w różnych kategoriach można wyróżnić różne sklepy.
Nie, cena jest stała zarówno w przypadku wyróżnienia 1, jak i 10 partnerów.
Odznaka nie wpływa na pozycję sklepu na liście, ale znacząco wyróżnia daną ofertę, dodając element uwiarygodnienia w oczach użytkownika.
Czy ten artykuł był pomocny?