Teksty Promocyjne

Widoczne korzyści Twojej oferty!

Teksty Promocyjne o usługa, dzięki której dodatkowo możesz wyróżnić swoje oferty hasłem reklamowym, np. Wysyłka w ten sam dzień, Drugi produkt gratis czy Zamów z dostawą jutro. Narzędzie możesz wykorzystać do promocji pod kątem kategorii, całości oferty, lub wybranych produktów. Teksty promocyjne, umieszczone przy logotypie Twojego sklepu, prócz roli informacyjnej, przykuwają uwagę i buduję pozytywny wizerunek firmy.

Znizki

Oszczędność

Z miesiąca na miesiąc taniej! Korzystając z usługi już w drugim miesiącu oszczędzasz 10%, a w czwartym aż 30%. Nie trać zniżek i korzystaj z automatycznego przedłużania.

Elastycznosc

Elastyczność

Brak długoterminowej umowy! Włączaj i wyłączaj kampanie, kiedy chcesz. Dostosuj Teksty Promocyjne do swoich potrzeb.

Automatyzacja

Automatyzacja

Połącz Teksty Promocyjne ze swoim systemem przy pomocy API Ceneo. Zarządzaj usługą automatycznie i natychmiastowo.

Dla kogo

Dla kogo Teksty Promocyjne?

Teksty Promocyjne pozwalają wyróżnić Twoją ofertę z poziomu karty produktu, przekują dodatkowe korzyści oraz zachęcają do zakupu. Unikatowy przekaz, wyróżniony gwiazdką przy ofercie, pozwala na komunikowanie kluczowych korzyści dla Klientów. Elastyczność narzędzia pozwala na wykorzystanie go pod kątem kategorii, całości oferty lub wybranych produktów. Teksty Promocyjne gwarantują zwiększone zainteresowanie ofertą sklepu!

Ile to kosztuje?

Cena jest dostosowana do wielkości oferty oraz czasu korzystania z usługi. Z miesiąca na miesiąc kwota usługi maleje, a maksymalny rabat to aż 30% w czwartym i każdym następnym miesiącu korzystania z usługi bez przerwy. Teksty Promocyjne można wyłączyć w każdym momencie.

Jak działa rabat?
Drugi miesiąc - 10% taniej
Trzeci miesiąc - 20% taniej
Czwarty i każdy kolejny 30% taniej!

Teksty Promocyjne


Od 210 zł


cena dostosowana do ilości ofert i czasu trwania kampanii,

bez długoterminowej umowy,

rabaty, aż do -30%,

możliwość ustawiania tekstów hurtowo lub pojedynczo,

usługę można wyłączyć w dowolnym momencie.

Automatyzacja

Automatyzacja

Bądź zawsze o krok przed konkurencją! Dzięki API Ceneo będziesz zarządzać Tekstami Promocyjnymi jeszcze szybciej.

Przy pomocy przyjaznego interfejsu:
- ustawisz Teksty Promocyjne hurtowo według własnych algorytmów;
- z wyprzedzeniem przygotujesz się na nadchodzące wydarzenia i święta.

Zarządzanie poprzez API daje ogromne możliwości, ale nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Rabat od ceny podstawowej przyznawany jest już od drugiego miesiąca korzystania z usługi bez przerwy i wynosi 10%. W trzecim miesiącu korzystania z usługi rabat od ceny podstawowej wyniesie 20%. W czwartym i każdym kolejnym miesiącu korzystania z usługi rabat wyniesie aż 30%. W przypadku przerwania ciągłości usługi, wypracowany rabat zostanie zresetowany i będzie naliczany od początku przy ponownym wykupieniu usługi.
Aktywując usługę Teksty Promocyjne w pierwszej połowie miesiąca, w kolejnym miesiącu zostanie przyznany rabat 10%.
API do Tekstów promocyjnych jest dodatkowym interfejsem, który pozwala w łatwy sposób utworzyć mechanizmy automatyzujące pracę, takie jak ustawianie Tekstów Promocyjnych, zmianę ich oraz usuwanie.
Teksty Promocyjne mogą zawierać wszelkie informacje, które nasi klienci uznają za pomocne w promowaniu swoich ofert. Zastrzegamy sobie jedynie prawo do niewyświetlanie tekstów naruszających dobre obyczaje, narażających dobre imię Ceneo lub wprowadzające Internautów w błąd.
Tak! Aktywując usługę Teksty Promocyjne, możemy w łatwy sposób ustawić unikalną wartość dla każdej oferty lub jedną wartość dla wszystkich ofert z kategorii lub podkategorii. Więcej na temat ustawiania Tekstów Promocyjnych znajdziesz w naszej instrukcji.
Maksymalna długość Tekstu Promocyjnego przy ofercie, razem z białymi znakami, wynosi 30 znaków.
Czy ten artykuł był pomocny?