Teksty Promocyjne

Pokaż klientom co Cię wyróżnia

Teksty Promocyjne pozwalają wyróżnić Twoją ofertę z poziomu karty produktu oraz zachęcają do zakupu. Unikatowy przekaz, wyróżniony megafonem przy ofercie, pozwala na komunikowanie kluczowych korzyści dla Klientów. Elastyczność narzędzia pozwala na wykorzystanie go pod kątem kategorii, całości oferty lub wybranych produktów. Teksty Promocyjne gwarantują zwiększone zainteresowanie ofertą sklepu!

-24% na promowanie Twojego sklepu!

Twój biznes może osiągać mistrzowską sprzedaż. Skomponuj własny zestaw usług, najbardziej pasujący do Twojego biznesu. Teraz aż 24% taniej! Zobacz, jakie to proste!

-24% na promowanie Twojego sklepu!

-24% na promowanie Twojego sklepu! Twój biznes może osiągać mistrzowską sprzedaż. Skomponuj własny zestaw usług, najbardziej pasujący do Twojego biznesu. Teraz aż 24% taniej!

Wyroznij sie

Rozwiązanie dla firm każdej wielkości

Elastyczna

Osiągaj wyniki, na których Ci zależy

Łatwość zarządzania

Elastyczne zarządzanie

Podstawowy

20 tekstów promocyjnych

30 zł / miesięcznie

  • Najlepsze na start
  • 20 tekstów promocyjnych
  • Wyróżnianie ofert na karcie produktu
  • Brak umowy

Standardowy

50 tekstów promocyjnych

70 zł / miesięcznie

  • Najlepszy dla małych sklepów
  • 50 tekstów promocyjnych
  • Wyróżnianie ofert na karcie produktu
  • Brak umowy

Jak włączyć Teksty Promocyjne?

Teksty promocyjne elastycznie dopasujesz do swoich potrzeb. Możesz je ustawić dla całych kategorii lub dla wybranych produktów.Automatyzacja

Oszczędź czas dzięki automatyzacji tekstów promocyjnych. Dzięki integracji z API Ceneo możesz dostosować oferty do swoich potrzeb w sposób natychmiastowy i efektywny. Przejrzysty interfejs umożliwia łatwe ustawienie haseł promocyjnych zgodnie z własnymi algorytmami oraz wcześniejsze przygotowanie się na nadchodzące wydarzenia i święta. Wykorzystanie API daje szerokie możliwości, a jednocześnie nie wymaga specjalistycznej wiedzy, umożliwiając osiągnięcie doskonałych rezultatów w prosty sposób. Sprawdź API dla tekstów promocyjnych.

Najczęściej zadawane pytania

Rabat od ceny podstawowej przyznawany jest już od drugiego miesiąca korzystania z usługi bez przerwy i wynosi 10%. W trzecim miesiącu korzystania z usługi rabat od ceny podstawowej wyniesie 20%. W czwartym i każdym kolejnym miesiącu korzystania z usługi rabat wyniesie aż 30%. W przypadku przerwania ciągłości usługi, wypracowany rabat zostanie zresetowany i będzie naliczany od początku przy ponownym wykupieniu usługi.
Aktywując usługę Teksty Promocyjne w pierwszej połowie miesiąca, w kolejnym miesiącu zostanie przyznany rabat 10%.
API do Tekstów promocyjnych jest dodatkowym interfejsem, który pozwala w łatwy sposób utworzyć mechanizmy automatyzujące pracę, takie jak ustawianie Tekstów Promocyjnych, zmianę ich oraz usuwanie.
Teksty Promocyjne mogą zawierać wszelkie informacje, które nasi klienci uznają za pomocne w promowaniu swoich ofert. Zastrzegamy sobie jedynie prawo do niewyświetlanie tekstów naruszających dobre obyczaje, narażających dobre imię Ceneo lub wprowadzające Internautów w błąd.
Tak! Aktywując usługę Teksty Promocyjne, możemy w łatwy sposób ustawić unikalną wartość dla każdej oferty lub jedną wartość dla wszystkich ofert z kategorii lub podkategorii. Więcej na temat ustawiania Tekstów Promocyjnych znajdziesz w naszej instrukcji.
Maksymalna długość Tekstu Promocyjnego przy ofercie, razem z białymi znakami, wynosi 30 znaków.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Uzyskaj odpowiedź od ekspertów Ceneo, napisz wiadomość na adres: wsparciesklepu@ceneo.pl

Czy ten artykuł był pomocny?