Teksty Promocyjne

Pokaż klientom co Cię wyróżnia

Teksty Promocyjne pozwalają wyróżnić Twoją ofertę z poziomu karty produktu oraz zachęcają do zakupu. Unikatowy przekaz, wyróżniony gwiazdką przy ofercie, pozwala na komunikowanie kluczowych korzyści dla Klientów. Elastyczność narzędzia pozwala na wykorzystanie go pod kątem kategorii, całości oferty lub wybranych produktów. Teksty Promocyjne gwarantują zwiększone zainteresowanie ofertą sklepu!

Wyroznij sie

Rozwiązanie dla firm każdej wielkości

Elastyczna

Osiągaj wyniki, na których Ci zależy

Łatwość zarządzania

Elastyczne zarządzanie dopasowane do Ciebie

Teksty promocyjne, umieszczone przy logotypie Twojego sklepu, przyciągają uwagę klientów. Cena kampanii to indywidualna kwota dostosowana do wielkości Twojej oferty oraz czasu korzystania z usługi. Co miesiąc kwota usługi maleje, a maksymalny rabat to aż 30% w czwartym i każdym następnym miesiącu korzystania z usługi bez przerwy. W każdym momencie możesz również wyłączyć usługę.

Jak działa rabat?
Drugi miesiąc -10% taniej
Trzeci miesiąc -20% taniej
Czwarty i każdy kolejny 30% taniej!

Ile to kosztuje?


od 210 zł/mc


Cena zależy od ilości ofert i czasu trwania kampanii. Z każdym miesiącem taniej, a maksymalny rabat to aż 30% w czwartym i każdym następnym miesiącu korzystania z usługi bez przerwy.

Jak włączyć Teksty Promocyjne?

Teksty promocyjne elastycznie dopasujesz do swoich potrzeb. Możesz je ustawić dla całych kategorii lub dla wybranych produktów.Automatyzacja

Dostosuj Teksty Promocyjne do swoich potrzeb. Zarządzaj usługą automatycznie i natychmiastowo z API Ceneo. Przy pomocy przyjaznego interfejsu ustawisz hasła promocyjne hurtowo według własnych algorytmów oraz z wyprzedzeniem przygotujesz się na nadchodzące wydarzenia i święta. Zarządzanie poprzez API daje ogromne możliwości, ale nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Rabat od ceny podstawowej przyznawany jest już od drugiego miesiąca korzystania z usługi bez przerwy i wynosi 10%. W trzecim miesiącu korzystania z usługi rabat od ceny podstawowej wyniesie 20%. W czwartym i każdym kolejnym miesiącu korzystania z usługi rabat wyniesie aż 30%. W przypadku przerwania ciągłości usługi, wypracowany rabat zostanie zresetowany i będzie naliczany od początku przy ponownym wykupieniu usługi.
Aktywując usługę Teksty Promocyjne w pierwszej połowie miesiąca, w kolejnym miesiącu zostanie przyznany rabat 10%.
API do Tekstów promocyjnych jest dodatkowym interfejsem, który pozwala w łatwy sposób utworzyć mechanizmy automatyzujące pracę, takie jak ustawianie Tekstów Promocyjnych, zmianę ich oraz usuwanie.
Teksty Promocyjne mogą zawierać wszelkie informacje, które nasi klienci uznają za pomocne w promowaniu swoich ofert. Zastrzegamy sobie jedynie prawo do niewyświetlanie tekstów naruszających dobre obyczaje, narażających dobre imię Ceneo lub wprowadzające Internautów w błąd.
Tak! Aktywując usługę Teksty Promocyjne, możemy w łatwy sposób ustawić unikalną wartość dla każdej oferty lub jedną wartość dla wszystkich ofert z kategorii lub podkategorii. Więcej na temat ustawiania Tekstów Promocyjnych znajdziesz w naszej instrukcji.
Maksymalna długość Tekstu Promocyjnego przy ofercie, razem z białymi znakami, wynosi 30 znaków.
Czy ten artykuł był pomocny?