Znajdź dodatkowe źródło sprzedaży. Zacznij działać z Ceneo!

W dynamicznym świecie e-commerce, właściciele sklepów internetowych muszą być elastyczni i innowacyjni w swoich podejściach do sprzedaży. Jeden ze sposobów, który może zdecydowanie wpłynąć na rozwój biznesu, to sprzedaż wielokanałowa. Dlaczego warto prezentować swoją ofertę na platformach marketplace?

Znajdź dodatkowe źródło sprzedaży

Sprzedaż wielokanałowa pozwala sięgnąć po nowych klientów, którzy być może nigdy nie znaleźliby Twojego sklepu w przestrzeni internetowej. Platformy marketplace, takie jak Ceneo, przyciągają ogromne rzesze użytkowników szukających różnorodnych produktów. Platformę miesięcznie odwiedza nawet 17 mln użytkowników, a liczba wizyt sięga ponad 72 mln wejść! Jest to ogromny potencjał biznesowy, który możesz wykorzystać do promowania swoich produktów.

Integrując ofertę z Marketplace Kup Teraz, zwiększysz liczbę dróg, przez które kupujący mogą dokonać zamówienia.

Dodatkowo obecność na renomowanych platformach może wpłynąć na postrzeganie Twojej marki przez klientów. Sklepy działające na Ceneo zyskują na wiarygodności, co może przyczynić się do zwiększenia zaufania klientów do Twoich produktów.

Wypróbuj Kup Teraz i zyskaj 10 zamówień na nasz koszt!

Jeśli jeszcze nie sprzedajesz na Ceneo, jest to idealny moment, żeby zacząć swoją przygodę. Aktywując Marketplace Kup Teraz, zyskujesz bonus na prowizję w wysokości 200 zł. Uruchom Kup Teraz, włącz widoczność ofert i sprzedawaj więcej docierając do milionów kupujących! Promocja trwa do końca sierpnia 2023 r.

Więcej informacji na stronie: https://biznes.ceneo.pl/opcja-kup-teraz