KUPONY
RABATOWE

Wielkie akcje promocyjne od CeneoBierz udział w bezpłatnej promocji!

To będą prawdziwe zakupowe wakacje w Ceneo.pl. Przez najbliższe tygodnie będziemy jeszcze mocniej zachęcać miliony naszych użytkowników do zakupów w Kup Teraz. W ramach zaplanowanych działań przekażemy im na zakupy w sklepach internetowych blisko 1 000 000 złotych.
To doskonała okazja, żeby w ramach naszych akcji promocyjnych poznać potencjał Kup Teraz i zwiększyć sprzedaż oraz zasięgi dla ofert.
Jedyne co musisz zrobić to sprawdzić, czy masz aktywną usługę Kup Teraz oraz włączone szybkie płatności. Tyle wystarczy! Całą promocją zajmiemy się my.


„GORĄCE TOWARY”


Z akcji Gorące Towary, użytkownicy będą mogli korzystać od poniedziałku do piątku. Po wpisaniu w przeglądarce internetowej adresu www.ceneo.pl pojawią się oferty z różnych kategorii produktowych w promocyjnych cenach. Niektóre z nich będą obniżone nawet o -70%. Testy pokazały, że niektóre oferty wyprzedawały się w mniej niż 2 minuty.

Skorzystaj z promocji na stronie głównej Ceneo!
Udział w akcji promocyjnej jest bezpłatny, należy posiadać oferty w Kup Teraz.
analityka
"Happy Hours"


Happy Hours to kolejna akcja skierowana do użytkowników, umożliwiająca im odebranie kuponu obniżającego cenę dowolnego produktu w usłudze Kup Teraz. Kupony dostępne są w wyznaczonych godzinach od poniedziałku do piątku.

Udział w akcji jest bezpłatny, biorą w niej udział wszystkie sklepy, które uruchomiły usługę Kup Teraz.
teksty przy ofercie


„CENTRUM ZNIŻEK”


Wszystkie akcje promocyjne z użyciem kuponów rabatowych są promowane w ramach Centrum Zniżek. Oprócz kuponów sponsorowanych przez Ceneo na stronie znajdują się również najbardziej atrakcyjne kupny zdefiniowane przez Państwa. Zachęcamy do bezpłatnej promocji swoich kuponów.

Sprawdź Centrum Zniżek
wzrost

Masz pytania?
Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym
lub napisz na wsparciesklepu@ceneo.pl