Zadbaj o swój wizerunek
i zwiększaj sprzedaż.


Zbieraj pozytywne opinie w darmowym
Programie Zaufane Opinie.


screen

Czym są Zaufane Opinie?

To wyróżnienie sklepu internetowego w postaci wysokiej oceny i specjalnego oznaczenia przy Twojej marce, które buduje zaufanie wśród przyszłych klientów. Ocena budowana jest na podstawie wysyłanych ankiet do klientów, którzy zrealizowali zakupy w Twoim sklepie.


Darmowe rozwiązanie,
które zwiększa sprzedaż!

Klienci chętniej wybierają zaufane i polecane sklepy, dlatego te ze znakiem Zaufane Opinie są częściej wybierane. Dzięki opiniom masz szansę na większą widoczność marki i prestiżową pozycję w strefie polecanych ofert. Dodatkowo, w przypadku tej samej ceny, to opinie decydują o kolejności wyświetlania produktów na liście!

Autentyczne rekomendacje
wpływają na decyzje klientów


Tylko prawdziwe opinie mogą przekonać klientów do wyboru sklepu. Klienci ufają innym klientom. W Programie Zaufane Opinie masz pewność, że transakcje opiniują internauci, którzy naprawdę dokonali zakupu w Twoim sklepie internetowym. Dołączając do programu otrzymujesz znak potwierdzonej jakości i zyskujesz dodatkową szansę na darmowe wyróżnienie swoich ofert!

screen

screen

95% Zaufanych Opinii jest pozytywna


Dzięki Zaufanym Opiniom  szybko wzmocnisz wizerunek i zwrócisz na siebie uwagę. Sklepy ze znakiem jakości programu są chętniej rekomendowane, otrzymują aż 20 razy więcej opinii!

Darmowy widget z opiniami na własną stronę

Możesz pochwalić się rekomendacjami i wysoką oceną na swojej stronie internetowej! W programie otrzymujesz specjalny widget, który po wpięciu na stronie będzie wyświetlał te informacje oraz pojawiające się najnowsze rekomendacje. Dzięki temu twój sklep zyska na wiarygodności i wzbudzi zaufanie również wśród klientów, którzy wchodzą na Twoją stronę bezpośrednio.

screen

Ranking Zaufanych Sklepów

Bierz udział w prestiżowej Gali Zaufanych Sklepów. Od 2009 r. prowadzimy ranking najlepszych sklepów internetowych objętych Programem Zaufanych Opinii. Masz szansę na zdobycie wyjątkowego wyróżnienia potwierdzającego Twoją rzetelność.Zacznij zbierać opinie już teraz!

Jeżeli jesteś już w Ceneo, to w prosty sposób przystąpisz do  Zaufanych Opinii. Sam decydujesz, po jakim czasie od zakupu ankiety z opiniami mają być wysyłane do Twoich klientów.