Dołącz do Dnia Darmowej Wysyłki i przedłuż swoim klientom Black Friday!

Dzien-darmowej-wysylki
Listopad i grudzień to z pewnością miesiące wzmożonych zakupów online. Black Friday czy Cyber Monday to jednak niejedyne okazje, żeby zaoferować klientom atrakcyjne rabaty i zachęcić ich do dokonania zakupów w Twoim sklepie. Z pomocą przychodzi Dzień Darmowej Wysyłki!  

5 grudnia klienci będą mogli skorzystać z oferty wybranych sklepów i nie płacić za dostawę. Dotyczy to wszystkich form transportu, dlatego nie ma znaczenia czy zdecydują się na przesyłkę kurierską, do paczkomatu lub odbiór w punkcie.

Skorzystaj z tej okazji i wyróżnij swoją ofertę! Dołączenie do akcji jest całkowicie darmowe dla sklepów będących w usłudze „Kup Teraz”. Jeśli nie masz włączonej tej opcji, również możesz wziąć udział w akcji za jedyne 299 zł.

Jak dołączyć?

Zarejestruj się na stronie akcji do 1 grudnia. Następnie 5 grudnia ustaw koszty dostawy w swoim sklepie na 0 zł. Na Ceneo.pl zrobimy to za Ciebie. Następnie Twoje oferty zostaną wyróżnione dedykowaną grafiką, która poinformuje kupujących, że bierzesz udział w akcji Darmowej Wysyłki. Jeśli chcesz, możesz również skorzystać z opcji ustalenia minimalnej wartości zamówień na 20 zł brutto.

Co możesz zyskać?

Logotyp Twojego sklepu otrzyma specjalne wyróżnienie na stronie dziendarmowejwysylki.pl, która w całości będzie poświęcona akcji. Dodatkowo wszystkie Twoje produkty w tym dniu zostaną oznaczone charakterystycznym znakiem „Darmowa Wysyłka”, dzięki czemu miliony kupujących łatwo odnajdzie Twoją ofertę.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane są do 1 grudnia. Nie czekaj!