JAK PROMOWAĆ
SWOJE OFERTY?

Mamy mnóstwo rozwiązań!

23!

Tyle MILIONÓW użytkowników korzysta z Ceneo!
Ceneo daje Ci nieograniczone mozliwości! Niezależnie od branży i wielkości Twojego biznesu!
Nasze rozwiązania dostosujemy do Twoich potrzeb i wymagań.

Kto pierwszy, ten lepszy!

Znajdź się na topowej pozycji! Pierwsze oferty otrzymują najwięcej przejść klientów. Bądź najlepszy! Licytuj!!

Na stronie produktu licytujesz miejsce wśród Top 3 ofert, czyli w Strefie polecanych ofert. Otrzymują one do 70% przejść do sklepów.

Na stronie kategorii licytujesz miejsce w Top 100 produktów, czyli w Strefie polecanych produktów. Pierwsza strona kategorii otrzymuje do 80% przejść.Wyróżnij się kolorem!


Kilkadziesięt takich samych ofert jednego produktu? Przyciągnij wzrok klienta podświetleniem oferty.

Twoja oferta będzie bardziej widoczna i uzyska więcej przejść dzięki dodaniu jasnożółtego tła oraz pogrubieniu czcionki w nazwie produktu. Od razu skupisz uwagę klienta!

Znajdź idealne miejsce dla siebie!

Mamy ponad 30 miejsc do reklamowania Twojej oferty. Wybierz najlepsze!

Możesz wybierać spośród formatów wyświetlanych na komputerach stacjonarnych i/lub urządzeniach mobilnych. Dostępne powierzchnie reklamowe można zakupić w różnych miejscach serwisu i w różnych modelach:

FF (flat fee) – wyświetlenie wybranej formy reklamowej na określonej powierzchni
ROS (run on site) – emisja reklam w obrębie całej witryny Ceneo.pl
RON (run on network) - emisja bannerów w sieci reklamowej Ceneo.pl


foto

Sprzedawaj bezpośrednio!

Dołącz do usługi KUP TERAZ i płać tylko za sprzedaż. Mamy najniższy model prowizyjny na rynku - już od 1,6%. Dodatkowo uczestnictwo w KUP TERAZ daje Ci kilkanaście bonusowych form promocji: akcje marketingowe, Centrum Zniżek, Gorące Towary, karty podarunkowe i dużo więcej!


Trzymaj rękę na pulsie


Monitoruj liczbę przejść do swojego sklepu. Sprawdzaj, które z Twoich produktów cieszą się największym zainteresowaniem jaką pozycję zajmują i jak ją poprawić. Porównuj i reaguj na politykę cenową konkurencji.Buduj zaufanie!


Tylko prawdziwe opinie mogą przekonać klientów do wyboru sklepu. Klienci ufają innym klientom. W programie Zaufane Opinie masz pewność, że transakcje opiniują internauci, którzy naprawdę dokonali zakupu w Twoim sklepie internetowym. Dołączając do programu otrzymujesz znak potwierdzonej jakości!

Boksy Reklamowe

Zwiększ ruch na stronie Twojego sklepu i sprzedawaj więcej, prezentując swoją ofertę w formie Boksów Reklamowych w wybranym przez Ciebie miejscu- na konkretnym produkcie, w kategorii a nawet na stronie głównej. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja oferta będzie lepiej widoczna i jednocześnie wyeksponujesz swoją markę w najatrakcyjniejszych miejscach serwisu. Działanie skonfigurować można szybko i samodzielnie w Panelu Sklepu, określając swój budżet, datę oraz miejsce emisji. Dodatkowo, jeżeli podasz cenę przed i po obniżce, wyświetlimy przy Twoim produkcie znaczek informujący o wysokości rabatu, który doskonale przyciąga uwagę klientów. Oferujemy atrakcyjny model rozliczeń CPC, dzięki któremu nie płacisz za wyświetlanie, a za przekierowanego klienta.


Dołącz do sklepów, które nam zaufały:


Dowiedz się więcej!

Napisz maila na reklama@ceneo.pl