Startuje 13 edycja Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo!

Ranking Zaufanych Sklepów to jeden z najstarszych rankingów sprzedawców internetowych w Polsce. Już 24 października poznamy laureatów 13 edycji plebiscytu, a opinie klientów po raz kolejny zadecydują, do kogo trafi tytuł Najlepszego Sklepu Internetowego 2023! Tym razem jednak ogłoszenie wyników odbędzie się w nowej formie.
Ranking Zaufanych Sklepów
Od 2010 r. Ceneo prowadzi ranking najlepszych e-sklepów, objętych Programem Zaufanych Opinii. Docenia i nagradza firmy uwielbiane przez klientów.

W plebiscycie rywalizują sprzedawcy, którzy uzyskali najlepsze wyniki w ankiecie pozakupowej, wypełnianej przez Klientów. To opinie kupujących są podstawą oceny i zadecydują o zwycięstwie. W tym roku można wygrać w aż 15 kategoriach! Ceneo wyłoni zwycięzców z obszarów:

Dom i wnętrze, Dla dziecka, Budowa i ogród, Moda i dodatki, Kultura i rozrywka, Uroda i zdrowie, Motoryzacja, Styl życia, Technologia, Sprzęt RTV i AGD, Hobby i zwierzęta, Dostawca, Debiuty na Ceneo oraz Najlepszy sprzedawca w „Kup Teraz”. Przewidziane jest również wyróżnienie w formie certyfikatu dla Najlepiej Przystosowanej Platformy E-commerce.

W ramach Rankingu 2023, poza tytułem Najlepszego Sklepu, każdy sprzedający ma szanse zdobyć cenne nagrody i zniżki do wykorzystania na ochronę i promocję swojego sklepu. Tradycyjnie laureaci otrzymają również statuetki oraz specjalną oznakę na portalu przy logotypie firmy.

Raport o e-commerce
Zestawienie Ceneo.pl to nie tylko najstarszy i największy ranking e-sklepów w Polsce, ale też rzetelny program badania satysfakcji i zachowań zakupowych klientów. W ramach świętowania 13 już edycji plebiscytu, w tym roku ogłoszenie wyników odbędzie się w nowej formie. Zamiast gali Ceneo planuje wydanie obszernego raportu o e-commerce. Znajdzie się w nim nie tylko wyróżnienie zwycięzców z każdej kategorii plebiscytu, ale również informacje o trendach i ścieżkach zakupowych podczas zakupów online. Ostatnie dwa lata były wyjątkowe dla polskiego e-commerce, co również znajdzie odzwierciedlenie w raporcie.

Jak wziąć udział w rankingu?
Wystarczy aktywować darmowy program Zaufanych Opinii i zbierać wiarygodne oceny swojego sklepu. Przejdź do Panelu, zaakceptuj regulamin i postępuj według dalszych wskazówek.

Nie czekaj, dołącz do grona zaufanych sklepów i pokaż, że dbasz o klientów!

To nie wszystko. W tegorocznej edycji Ceneo nagrodzi platformy e-commerce!
Uczestnictwo w rankingu Zaufanych Sklepów to również szansa dla platform na otrzymacie certyfikacji. Potwierdza ona, że posiadający ją system:

•Ma najwyższej jakości oprogramowanie według warunków i standardów Ceneo.pl

•Zapewnia pełen zakres funkcjonalności i narzędzi wspierających integrację sklepu z serwisem Ceneo.pl

•Gwarantuje szybką i łatwą integrację z Ceneo.pl

Więcej informacji znajdziesz na stronie ceneo.pl/wydarzenia/ranking-zaufanych-sklepow.
Autor: PR Ceneo