Twój sklep jest gotowy na dotarcie do miliona nowych klientów? Zacznij działać z Ceneo!

Jak w prosty sposób dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiej publiczności? Rozwiązaniem jest obecność na znanej i dużej platformie zakupowej. Sprzedając na Ceneo, możesz zdobyć nowych klientów i zwiększyć swoje zyski.

Gotowy na 17 mln klientów?

Ceneo miesięcznie odwiedza nawet 17 mln użytkowników, a liczba wizyt sięga ponad 72 mln wejść! Jest to ogromny potencjał biznesowy, który możesz wykorzystać do promowania swojej oferty i zwiększania liczby zamówień.

Sprzedając tylko poprzez jeden kanał, jakim jest twój sklep, nawet wydając dużo na kampanie marketingowe, trudno jest dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców – zwłaszcza jeśli dopiero budujesz swoją renomę na rynku. Integrując ofertę z Marketplace Kup Teraz, zwiększysz liczbę dróg, przez które kupujący mogą odnaleźć Twoją ofertę. Na Ceneo możesz łatwo wystawiać produkty, analizować wyniki oraz zbierać opinie klientów na temat Twojej usługi.

Wypróbuj Kup Teraz i zyskaj 10 zamówień na nasz koszt!

Jeśli jeszcze nie sprzedajesz na Ceneo, jest to idealny moment, żeby zacząć swoją przygodę. Aktywując Marketplace Kup Teraz, zyskujesz bonus na prowizję w wysokości 200 zł. Uruchom Kup Teraz, włącz widoczność ofert i sprzedawaj więcej docierając do milionów kupujących! Promocja trwa do końca sierpnia 2023 r.

Więcej informacji na stronie: https://biznes.ceneo.pl/opcja-kup-teraz