Z tej okazji mamy prezenty dla Twojego biznesu

kupon30

19 pierwszych zamówień bez prowizji!

Zyskaj 400 zł na rozwój swojego biznesu! Aktywuj usługę Marketplace Kup Teraz dla swoich ofert w dniach od 01.02.2024 do 29.02.2024. Regulamin akcji.

Zobacz jakie to proste!

-50% na promowanie Twojego sklepu!

Płacisz tylko połowę ceny, a Twój sklep zyskuje wielokrotnie. Przetestuj wybrane usługi i zwiększ sprzedaż swoich produktów. Kupon ważny dla usług:

• Teksty Promocyjne • Ochrona Marki
• Narzędzia Analityczne • Przycisk Zadzwoń
• Promowanie Ofert • CeneoAds

KOD KUPONU

CENEO50

Aktywuj kupon do 29.02.2024. Zniżka ważna do 31.03.2024. Tylko dla nowych aktywacji.

Nie czekaj i przetestuj już teraz!

kupon30

Teksty Promocyjne

Pokaż klientom, co Cię wyróżnia. Unikatowy przekaz wyróżniony megafonem przy ofercie pomoże zwiększyć zainteresowanie Twoimi ofertami. Podkreśl kluczowe korzyści i przyciągnij uwagę klientów na dłużej.
AKTYWUJĘ ➔

CeneoAds

Docieraj do milionów klientów! Wybieraj z 10 dostępnych formatów i zarządzaj reklamami według swoich zasad – ustal budżet, dodaj własne grafiki, śledź i analizuj wyniki. Przejmij pełną kontrolę nad kampaniami i dotrzyj do klientów za pomocą Ceneo Ads.
AKTYWUJĘ ➔

Promowanie Ofert

Sprzedawaj więcej dzięki najlepszej widoczności! Promuj swoje oferty na stronie kategorii i zyskaj jeszcze więcej klientów. Ty decydujesz, jakie produkty będą wyświetlane na wybranych przez Ciebie kategoriach i ile chcesz za to zapłacić.
AKTYWUJĘ ➔

Narzędzia Analityczne

Pewne dane od Ceneo! Narzędzia Analityczne Ceneo to niezbędne źródło informacji do sprawnego zarządzania Twoim sklepem. Optymalizuj koszty, monitoruj oferty, poznaj mocne strony asortymentu i porównuj skuteczność promocji z konkurencji.
AKTYWUJĘ ➔

Ochrona Marki

Aktywując tę usługę, wyróżnisz się specjalnymi ikonami, budując zaufanie klientów. Odznaka ,,Dbam o Klienta” to większe bezpieczeństwo dla kupujących, a co za tym idzie, wyższe oceny.
AKTYWUJĘ ➔

Przycisk Zadzwoń

Ułatw klientom komunikację z Twoim sklepem. Przycisk Zadzwoń to większa szansa na sprzedaż. Nie trać klientów z powodu niewystarczających informacji. Zwiększ widoczność ofert, umożliwiając odbiorcom szybki kontakt za pomocą intuicyjnego widgetu.
AKTYWUJĘ ➔