traffic-day-2019

Spotkajmy się na Traffic Day 2019. Eksperci Ceneo.pl wśród prelegentów.


Jak zdobyć popularność wśród kupujących on-line? Przekonasz się o tym wkrótce. Nasza drużyna z działu handlowego w składzie Katarzyna Stehlik i Jakub Kurczyński przygotowała dla Was praktyczny przewodnik po e-commerce. Na przykładzie jednego ze sklepów internetowych pokażą jak skutecznie dotrzeć do klienta za pomocą Ceneo.pl.
Już 7 listopada w Warszawie odbędzie się kolejna edycja autorskiej konferencji organizowanej przez Traffic Trends. W tym roku hasłem przewodnim jest #KONIECTEORII. Wśród 23 prelegentów, którzy wystąpią na scenie, pojawią się też przedstawiciele Ceneo.pl.
Nasza porównywarka od blisko 15 lat pomaga sklepom zdobyć popularność i klientów w sieci. W czasie prezentacji pokażemy, które narzędzia są tymi najskuteczniejszymi. To wszystko na przykładzie sklepu, który w tym roku znalazł się wśród zwycięzców Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl – zapowiada Jakub Kurczyński – Key Account Specialist w Ceneo.pl.

Szczegółowy harmonogram konferencji znajduje się na stronie www.trafficday.pl Jeśli 7 listopada nie możesz zjawić się w Warszawie - nic straconego! Masz możliwość skorzystania ze streamingu, a same materiały z konferencji będą później do pobrania!

Najnowsze artykuły

E-commerce

Pandemia, a decyzje zakupowe Polaków

2020-03-26
Pandemia koronawirusa zmienia handel i decyzje zakupowe Polaków.
10. Gala Zaufanych Sklepów

Wyniki Rankingu Zaufanych Sklepów 2019

2019-10-17
Wyniki Rankingu Zaufanych Sklepów 2019
Ceneo-BaseLinker

Ceneo.pl i BaseLinker współpracują. Nowe rozwiązania dla e-sprzedawców

2019-02-19
Ceneo.pl i BaseLinker współpracują. Nowe rozwiązania dla e-sprzedawców.
ranking zaufanych sklepów 2018

wyniki Rankingu Zaufanych Sklepów

2018-10-19
Wyniki Rankingu Zaufanych Sklepów. 45 marek znalazło się w najnowszym Rankingu Zaufanych Sklepów 2018 roku opublikowanym przez Ceneo.pl.
ceneolokalnie-dla-sklepow

Nowa oferta dla e-sklepów prowadzących działalność stacjonarną

2018-09-28
Rosnąca popularność omnichannell wśród Polaków sprawiła, że Ceneo.pl odświeża swój serwis CeneoLokalnie.pl i rusza z nową ofertą dla sklepów.
najlepszy-sklep-ranking-ceneo-2018

Weź udział - Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl

2018-09-07
Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl powstał z myślą o nagrodzeniu sklepów uczestniczących w Programie Zaufanych Opinii, które w najlepszy, najszybszy i najbezpieczniejszy sposób podchodzą do obsługi swoich klientów. Pokaż wszystkim, że Twój sklep jest najlepszy!
ceneo-asystent-app

Ceneo.pl z nowymi narzędziami ułatwiającymi sprzedaż w sieci

2018-07-20
Aplikacja do zarządzania sklepem, system tagowania. To tylko część nowych funkcji, jakie otrzymały sklepy korzystające z serwisu Ceneo.pl.
cel-sprzedazowy-ceneo

Jak osiągnąć cel sprzedażowy? 4 kroki do sukcesu z Ceneo.pl

2018-06-01
Czy można wydać dziesiątki tysięcy złotych na promocję swojej oferty i nie osiągnąć celu sprzedaży? Oczywiście, że tak! Chyba że promocję swojej oferty powierzysz ekspertom.