traffic-day-2019

Spotkajmy się na Traffic Day 2019. Eksperci Ceneo.pl wśród prelegentów.


Jak zdobyć popularność wśród kupujących on-line? Przekonasz się o tym wkrótce. Nasza drużyna z działu handlowego w składzie Katarzyna Stehlik i Jakub Kurczyński przygotowała dla Was praktyczny przewodnik po e-commerce. Na przykładzie jednego ze sklepów internetowych pokażą jak skutecznie dotrzeć do klienta za pomocą Ceneo.pl.
Już 7 listopada w Warszawie odbędzie się kolejna edycja autorskiej konferencji organizowanej przez Traffic Trends. W tym roku hasłem przewodnim jest #KONIECTEORII. Wśród 23 prelegentów, którzy wystąpią na scenie, pojawią się też przedstawiciele Ceneo.pl.
Nasza porównywarka od blisko 15 lat pomaga sklepom zdobyć popularność i klientów w sieci. W czasie prezentacji pokażemy, które narzędzia są tymi najskuteczniejszymi. To wszystko na przykładzie sklepu, który w tym roku znalazł się wśród zwycięzców Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl – zapowiada Jakub Kurczyński – Key Account Specialist w Ceneo.pl.

Szczegółowy harmonogram konferencji znajduje się na stronie www.trafficday.pl Jeśli 7 listopada nie możesz zjawić się w Warszawie - nic straconego! Masz możliwość skorzystania ze streamingu, a same materiały z konferencji będą później do pobrania!