RAPORTY I ANALITYKA - PEWNE DANE OD CENEO

Kluczem do sukcesu w świecie e-commerce jest umiejętność dynamicznego reagowania na zmiany i podejmowania słusznych decyzji. Narzędzia Analityczne Ceneo to najefektywniejszy system zarządzania w e-commerce. Dzięki nim możesz monitorować kondycję ofert, poznać mocne i słabe stron oferowanego asortymentu oraz porównać skuteczności promocji do bezpośrednich konkurentów. Sprzedawaj więcej i optymalizuj koszty dzięki aktualnym danym dostarczanym bezpośrednio przez nas. Wszystko to w formie czytelnych wykresów i zestawień, które pozwalają Ci na błyskawiczne reakcje, sprawne zarządzanie oraz skuteczne działania promocyjne.
ceneo

Korzyści analityki od Ceneo

Wiarygodne dane
Narzędzia Analityczne Ceneo są jedynym wiarygodnym źródłem danych bezpośrednio z Ceneo. Przekazywane są w przejrzystej i wygodnej formie. Zależnie od Twoich potrzeb możesz z łatwością wyszukiwać, filtrować, sprawdzać dowolne produkty. Narzędzia posiadają interaktywne wzajemnie siebie filtrujące widgety co pozwala Ci na dokładniejsze wyszukanie interesujących Cię informacji.

Skuteczna rywalizacja
Dane analityczne Ceneo to rzetelne i aktualne źródło informacji co pozwala Ci na bieżąco kontrolować ceny i dostępności Twoich ofert i ofert konkurencji. Dzięki temu będziesz miał możliwość poznania potrzeb klientów oraz uzupełnienia swojego asortymentu o produkty poszukiwane przez użytkowników i ustalenia najkorzystniejszych cen.

Wzrost sprzedaży
Efektywne zarządzanie asortymentem i zwiększenie sprzedaży jest możliwe przy użyciu rzetelnych informacji dostarczanych przez Narzędzie Analityczne Ceneo. Dowiedź się czy twoja oferta trafia do oczekiwanych klientów, które obszary twojej działalności mają największy potencjał do wzrostu oraz w jakich obszarach osiągasz sukces, a które możesz usprawnić. Świadomość możliwości twojej działalności pozwoli Ci na trafienie na szczyt!

Oszczędności
Świadome działania, które są możliwe dzięki pewnym i sprawdzonym danym dostarczanym przez Ceneo, pozwalają Ci na optymalizację kosztów związanych ze sprzedażą i prowadzeniem działalności. Z narzędziami analitycznymi jesteś w stanie zmaksymalizować skuteczność strategii rozwoju firmy oraz zminimalizować poniesione koszty.

Co znajdziesz w Narzędziach Analitycznych?

Monitorowanie kondycji oferty
Monitorowanie liczby przejść do sklepu pozwala Ci na sprawdzenie w czasie rzeczywistym, które Twoje produkty cieszą się największym zainteresowaniem oraz polepszenie osiąganych wyników. Dzięki narzędziom analitycznym jesteś w stanie dokładnie określić liczbę przejść do sklepu, jakie generowane są przez konkretne oferty. Dodatkowo Ceneo daje Ci możliwość bieżącej kontroli wydatków związanych z kosztami przejść i wyświetleń oraz ich wpływu na ruch.

Porównywanie ofert
Porównywanie ofert z dowolnie wybraną konkurencją umożliwia Ci poprawę wyników sprzedażowych oraz identyfikacje nieefektywnych procesów i ulepszenie ich. Dzięki narzędziom analitycznym Ceneo możesz sprawdzić, jak wypadasz w porównaniu z dowolnie wybranym sklepem w różnych obszarach. Porównywanie sklepów pozwala Ci na sprawdzenie różnic w ofertach, źródłach ruchu, pozycji sklepów oraz kampaniach prowadzonych na serwisie Ceneo.

Kup Teraz
Usługa „Kup Teraz” daje Ci możliwość bezpośredniej sprzedaży na Ceneo, którą możesz na bieżąco kontrolować za pomocą narzędzi analitycznych. Statystyki transakcji – ich liczba, koszt i rozłożenie w czasie jest przedstawione w czytelnej i intuicyjnej formie, dzięki czemu z łatwością możesz obserwować swoje wyniki. Zobacz jakie produkty najchętniej są kupowane w usłudze Kup Teraz już dzisiaj!

Topowe produkty
Narzędzia analityczne umożliwiają Ci sprawdzenie topowych kategorii oraz produktów. Interaktywnie wzajemnie filtrujące się widgety pozwalają Ci na pełną analizę wpływu konkretnego obszaru bądź oferty na ruch w sklepie, przejścia, generowane koszty oraz trendy występujące w danym obszarze. Dowiedź się, jakie są mocne i słabe strony twojego asortymentu oraz poznaj topowe produkty spoza oferty dzięki nowym narzędziom.

...i wiele więcej