Ceneo.pl i BaseLinker współpracują. Nowe rozwiązania dla e-sprzedawców.

Integracja z Ceneo.pl, szybsza obsługa zamówień, dwustronna synchronizacja stanów magazynowych i bony na darmową promocję ofert. To tylko kilka udogodnień jakie czekają na sprzedawców z platformy BaseLinker, którzy zdecydują się promować swoje sklepy w serwisie Ceneo.pl.

Nowe narzędzia to pierwsze efekty rozpoczętej współpracy pomiędzy serwisami. Dzięki temu użytkownicy Ceneo.pl zyskają dostęp do nowych sklepów i ich ofert. Z kolei właściciele sklepów internetowych działających na patformie BaseLinker dostaną do dyspozycji nowe narzędzia do promocji swoich ofert. Wśród najciekawszych rozwiązań, które trafiły do użytkowników tej platformy jest rozwiązanie pozwalające zintegrować oferty swojego sklepu z popularną wśród użytkowników Ceneo.pl usługą – Kup Teraz. 

Udało nam się stworzyć pełną, dwukierunkową integrację z Ceneo.pl, na którą czekało wielu naszych użytkowników. Wprowadzone zostało zarówno wystawianie ofert, jak i pobieranie zamówień złożonych bezpośrednio w Ceneo.pl. Integracja zainteresować może zwłaszcza sprzedawców, którzy nie posiadają własnych sklepów www, a sprzedaż prowadzą na zewnętrznych serwisach. Mogą teraz łatwo wystawić swoje towary także na Ceneo.pl i synchronizować ich stany z magazynem. – wyjaśnia Sewer Skrzypiński właściciel platformy BaseLinker.

Dodatkowo serwis Ceneo.pl przygotował dla sprzedawców powitalny pakiet, który ułatwi promocję ofert. Każdy, kto zdecyduje się prezentować swoje oferty za pośrednictwem najpopularniejszej porównywarki cen i produktów otrzyma darmowe środki na podświetlanie ofert, licytowanie pozycji i darmową trzy-miesięczną ochronę marki.

Nasz serwis każdego miesiąca odwiedza kilkanaście milionów użytkowników. Dzięki tej współpracy znajdują kolejne ciekawe oferty sklepów internetowych.Ten projekt to również doskonały przykład, że współpraca pomiędzy platformami sklepowymi, a serwisami takimi jak Ceneo.pl jest nie tylko możliwa lecz potrzebna. Daje ona sprzedawcom nie tylko szereg ułatwień w handlu internetowym, ale też w niektórych przypadkach sprawia, że decydują się na sprzedaż internetową. – wyjaśnia Dariusz Grabowski dyrektor departamentu rozwoju produktu  w Ceneo.pl

Porównywarka kusi też potencjalnych sprzedawców konkurencyjnymi stawkami. Ceneo.pl nie będzie pobierało opłat od sprzedawców z BaseLinkera za szybkie przelewy, wpłaty na konto i prowizje. Według szacunków – sprzedawcy mogą na tym oszczędzić nawet 1,5% na każdej transakcji.

Najnowsze artykuły

E-commerce

Pandemia, a decyzje zakupowe Polaków

2020-03-26
Pandemia koronawirusa zmienia handel i decyzje zakupowe Polaków.
Traffic Day 2019

Ceneo na konferencji Traffic Day 2019

2019-10-23
Spotkajmy się na Traffic Day 2019. Eksperci Ceneo.pl wśród prelegentów.
10. Gala Zaufanych Sklepów

Wyniki Rankingu Zaufanych Sklepów 2019

2019-10-17
Wyniki Rankingu Zaufanych Sklepów 2019
ranking zaufanych sklepów 2018

wyniki Rankingu Zaufanych Sklepów

2018-10-19
Wyniki Rankingu Zaufanych Sklepów. 45 marek znalazło się w najnowszym Rankingu Zaufanych Sklepów 2018 roku opublikowanym przez Ceneo.pl.
ceneolokalnie-dla-sklepow

Nowa oferta dla e-sklepów prowadzących działalność stacjonarną

2018-09-28
Rosnąca popularność omnichannell wśród Polaków sprawiła, że Ceneo.pl odświeża swój serwis CeneoLokalnie.pl i rusza z nową ofertą dla sklepów.
najlepszy-sklep-ranking-ceneo-2018

Weź udział - Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl

2018-09-07
Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl powstał z myślą o nagrodzeniu sklepów uczestniczących w Programie Zaufanych Opinii, które w najlepszy, najszybszy i najbezpieczniejszy sposób podchodzą do obsługi swoich klientów. Pokaż wszystkim, że Twój sklep jest najlepszy!
ceneo-asystent-app

Ceneo.pl z nowymi narzędziami ułatwiającymi sprzedaż w sieci

2018-07-20
Aplikacja do zarządzania sklepem, system tagowania. To tylko część nowych funkcji, jakie otrzymały sklepy korzystające z serwisu Ceneo.pl.
cel-sprzedazowy-ceneo

Jak osiągnąć cel sprzedażowy? 4 kroki do sukcesu z Ceneo.pl

2018-06-01
Czy można wydać dziesiątki tysięcy złotych na promocję swojej oferty i nie osiągnąć celu sprzedaży? Oczywiście, że tak! Chyba że promocję swojej oferty powierzysz ekspertom.